Україна засновує державну авіакомпанію

Президент Володимир Зеленський оголосив, що в Україні буде засновано державну авіакомпанію. Її назвуть UNA. Нового перевізника створено за участю європейської компанії Airbas. 

Від обіцянок переходимо до практичної реалізації – це наш національний авіаперевізник”, — Володимир Зеленський повідомив, що вже сьогодні в Україні буде розпочато створення державної авіакомпанії. Таку заяву він зробив під час форуму “Велике будівництво: авіація та туризм”.

Допомогу у створенні нового перевізника пообіцяла європейська авіакомпанія “Airbus”. Також європейські експерти запевнили у рентабельності такого проєкту.

Президент також розказав, як назвуть українського авіаперевізника. За його словами, робочих назв було кілька. Втім, зупинилися на Ukrainian National Airlines.

“Дуже символічно, Українські національні авіалінії – UNA. Як наша держава з великою історією, але завжди енергійна, і юна, і об’єднана”. 

Нагадаємо, що 12 жовтня Україна та Європейський Союз підписали угоду про спільний авіаційний простір. Зеленський зазначив, що угода про “відкрите небо” – це нові можливості для українських громадян та бізнесу, високі стандарти безпеки перельотів, а також більше рейсів та ширша географія польотів.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери