Упродовж п’яти днів системи відеофіксації зареєстровано понад 200 тис. порушень ПДР

Наразі камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху працюють у Києві та Київській області. За даними поліції, кількість порушень ПДР знижується.

До 6 червня, протягом п’яти днів роботи системи автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху, у Києві та Київській області було зафіксовано понад 200 тис. порушень. Про це джерелу повідомили в департаменті патрульної поліції.

У поліції зазначають, що з кожним днем кількість випадків недотримання правил дорожнього руху знижується.

“Якщо порівняти з попереднім періодом тестування системи, то в деякі дні кількість порушень сягала більше 100 тис. Якщо говоримо про перший день роботи системи [відеофіксації], то це було 57 тис., далі – менше”, – зазначив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Система відеофіксації запрацювала в Україні в ніч на 1 червня. Її планували запустити з 1 травня, але відклали через коронавірусну інфекцію і пов’язаний із цим карантин.

Зараз камери працюють тільки в Києві та Київській області (20 – у столиці, 25 – в області). Список установлених камер та адреси їх розташування опублікували на сайті МВС. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков казав, що кількість пунктів автоматичної фіксації збільшать до 700.

3 червня МВС запустило мобільний застосунок “Штрафи ПДР”, що дає змогу перевірити наявність штрафів за порушення ПДР, а також їх оплатити. Заступник глави МВС Антон Геращенко зазначав, що на першому етапі камери фіксуватимуть швидкість, потім – проїзд на червоний сигнал світлофора, рух смугою руху громадського транспорту.

 #stoppolitcor

Читайте також
Кузьмін: Суд зобов'язав ДБР порушити кримінальну справу проти міністра Криклія і посла Врублевського
Печерський суд зобов'язав Державне бюро розслідувань порушити кримінальну справу і провести слідчі дії проти міністра інфраструктури Владислава Криклія і посла…
Детальніше
Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні
На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських…
Детальніше
Мовна пастка для українців
Від сьогодні у нашій демократичній державі всі сфери обслуговування повинні перейти на спілкування суто українською мовою. А як же конституційні…
Детальніше
Голова Антикорупційного суду визнала, що була на одній вечірці з підозрюваним суддею Вовком
Голова Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) Олена Танасевич визнала, що була на одному «неформальному заході» із підозрюваним головою Окружного адмінсуду…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери