Упродовж п’яти днів системи відеофіксації зареєстровано понад 200 тис. порушень ПДР

Наразі камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху працюють у Києві та Київській області. За даними поліції, кількість порушень ПДР знижується.

До 6 червня, протягом п’яти днів роботи системи автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху, у Києві та Київській області було зафіксовано понад 200 тис. порушень. Про це джерелу повідомили в департаменті патрульної поліції.

У поліції зазначають, що з кожним днем кількість випадків недотримання правил дорожнього руху знижується.

“Якщо порівняти з попереднім періодом тестування системи, то в деякі дні кількість порушень сягала більше 100 тис. Якщо говоримо про перший день роботи системи [відеофіксації], то це було 57 тис., далі – менше”, – зазначив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Система відеофіксації запрацювала в Україні в ніч на 1 червня. Її планували запустити з 1 травня, але відклали через коронавірусну інфекцію і пов’язаний із цим карантин.

Зараз камери працюють тільки в Києві та Київській області (20 – у столиці, 25 – в області). Список установлених камер та адреси їх розташування опублікували на сайті МВС. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков казав, що кількість пунктів автоматичної фіксації збільшать до 700.

3 червня МВС запустило мобільний застосунок “Штрафи ПДР”, що дає змогу перевірити наявність штрафів за порушення ПДР, а також їх оплатити. Заступник глави МВС Антон Геращенко зазначав, що на першому етапі камери фіксуватимуть швидкість, потім – проїзд на червоний сигнал світлофора, рух смугою руху громадського транспорту.

 #stoppolitcor

Читайте також
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів, які намагалися ввезти в країну під виглядом цементу. Тонни…
Детальніше
Ярослава Гадзала повторно відсторонили від займаної посади
Суд повторно відсторонив керівника Національної академії аграрних наук Ярослава Гадзала від займаної посади. Рішення діятиме до 8 липня. Про це повідомили у прес-службі…
Детальніше
Заробітна плата генерального прокурора Ірини Венедіктової за квітень становила
Оклад генпрокурора склав 70 720 гривень. Зарплата вказана з урахуванням надбавок і премії, не вказано, яку суму Венедиктова отримала після…
Детальніше
Чиновник управління доброустрою в Київській області потрапив під підозру правоохоронців
Чиновник управління доброустрою в Київській області потрапив під підозру правоохоронців, які розслідують факти розтрати на суму понад 1,2 мільйона гривень.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери