Уряд скасував підвищення посадового окладу Генпрокурора України

Оклад Генерального прокурора скоротять більш ніж наполовину. Втім, Кабмін передбачив інші можливості підвищувати зарплату.

Уряд у середу, 2 червня, скасував підвищення посадового окладу Генпрокурора України на більш ніж 56 тисяч гривень. Відповідне рішення прийнято за постановою Конституційного суду.

У зв’язку з рішенням Конституційного суду від 26 березня 2020 року, Кабмін визнав такою, що втратила чинність, постанову від 11 грудня 2019 року, якою уряд затвердив схему посадових окладів прокурорів Офісу генерального прокурора.

Зокрема, цим документом оклад Генпрокурора встановлено на рівні 93 тис. 648 грн (раніше 37 тис. грн), його першого заступника – 89 тис. 326 грн (раніше 34 тис. грн), заступника – 86 тис. 445 грн (раніше 32 тис. грн).

Також цим документом Кабмін надав право керівникам органів прокуратури в межах встановленого фонду оплати праці встановлювати надбавку за інтенсивність праці або за виконання особливо важливої ​​роботи в розмірі до 100% посадового окладу.

Крім цього встановлюється надбавка за виконання обов’язків тимчасово відсутнього прокурора, який знаходиться на адміністративній посаді, або за вакантною адміністративною посадою – у розмірі 50% посадового окладу за посадою тимчасово відсутнього прокурора або за вакантною посадою пропорційно додаткового навантаження.

Серед іншого передбачається надбавка до посадових окладів державних експертів з питань таємниць і фахівців, яких залучають до підготовки рішень і висновків державних експертів з питань таємниць, а також компенсація за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці.

#stoppolitcor

Читайте також
“Слуга” Негулевський нецензурно вилаявся на трибуні Ради: “Бл@ть еб^на, шановні колеги”
Народний депутат від "Слуги народу" Ігор Негулевський нецензурно вилаявся під час виступу на трибуні Верховної Ради. Ймовірно нардеп не знав,…
Детальніше
Справа “вагнерівців”: Єрмак дав свідчення ДБР
Керівника Офісу Президента Андрій Єрмак відвідав ДБР. У Державному бюро розслідувань Єрмак дав свідчення у справі "вагнерівців".  30 листопада Андрій…
Детальніше
За участь у державному перевороті платять 1 тисячу гривень, — Корнієнко
Перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко розказав, що має інформацію про те, що на 1 грудня плануються "підзвози" людей у…
Детальніше
Аварія та пожежа на Бурштинській ТЕС: четверо осіб постраждали
Увечері 28 листопада на Бурштинській ТЕС на Івано-Франківщині сталася аварія на одному з енергоблоків. Унаслідок розриву труби на котлі відбувся…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери