Уряд скасував підвищення посадового окладу Генпрокурора України

Оклад Генерального прокурора скоротять більш ніж наполовину. Втім, Кабмін передбачив інші можливості підвищувати зарплату.

Уряд у середу, 2 червня, скасував підвищення посадового окладу Генпрокурора України на більш ніж 56 тисяч гривень. Відповідне рішення прийнято за постановою Конституційного суду.

У зв’язку з рішенням Конституційного суду від 26 березня 2020 року, Кабмін визнав такою, що втратила чинність, постанову від 11 грудня 2019 року, якою уряд затвердив схему посадових окладів прокурорів Офісу генерального прокурора.

Зокрема, цим документом оклад Генпрокурора встановлено на рівні 93 тис. 648 грн (раніше 37 тис. грн), його першого заступника – 89 тис. 326 грн (раніше 34 тис. грн), заступника – 86 тис. 445 грн (раніше 32 тис. грн).

Також цим документом Кабмін надав право керівникам органів прокуратури в межах встановленого фонду оплати праці встановлювати надбавку за інтенсивність праці або за виконання особливо важливої ​​роботи в розмірі до 100% посадового окладу.

Крім цього встановлюється надбавка за виконання обов’язків тимчасово відсутнього прокурора, який знаходиться на адміністративній посаді, або за вакантною адміністративною посадою – у розмірі 50% посадового окладу за посадою тимчасово відсутнього прокурора або за вакантною посадою пропорційно додаткового навантаження.

Серед іншого передбачається надбавка до посадових окладів державних експертів з питань таємниць і фахівців, яких залучають до підготовки рішень і висновків державних експертів з питань таємниць, а також компенсація за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці.

#stoppolitcor

Читайте також
Призначено нового представника Кабінету міністрів у Раді
Кабінет міністрів України призначив нового свого представника у Верховній Раді. Ним став керівник секретаріату депутатської фракції партії "Слуга народу" в…
Детальніше
З держдач у Конча-Заспі вже вигнали 8 чиновників
Будинок відпочинку "Конча-Заспа" розірвав договори про користування державними дачами з вісьмома нинішніми та колишніми чиновниками й суддями. "Будинок відпочинку Конча-Заспа…
Детальніше
Податкова амністія: кому Рада дозволила легалізувати свої доходи
Не отримають права на податкову амністію топ-посадовці та народні депутати. Від вересня цього року стартує податкова амністія. Верховна Рада ухвалила закон,…
Детальніше
ДФС заблокувала схему завищення податкового кредиту з ПДВ на 53 млн грн
Державна фіскальна служба за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора в межах досудового розслідування кримінального провадження викрили групу осіб в махінаціях…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери