В ДНІПРІ ВАКАРЧУК ВІДДАВ «ГОЛОС» ЛЮДЯМ НАРІКА

Анонсований Святославом Вакарчуком заклик «нових облич» в партію «Голос» може виявитися черговою мильною бульбашкою, розрахованим на довірливих виборців, які дійсно вимагають і жадають кардинальних змін. У всякому разі перший тривожний дзвіночок вже пролунав в Дніпрі. Як повідомляє блогер Андрій Левнов, «обласна партійна ячейка« злита »людям Олександра Петровського (« Наріка »), які мають прямі зв’язки з Блоком Петра Порошенка (БПП). І поки лідер партії хрипне в мобілізаційних концертних турах по Україні, про проданої (?) На Дніпропетровщині франшизі на всю голосить прізвище новоспеченого керівника регіональної парторганізації, 41-го номера в списках партії «Голос».

 

Знайомтеся – Віталій Жеганскій.

Віталій Володимирович має давні дружні та політичні зв’язки з Глібом Пригуновим – керівник Дніпропетровської обласної ради від БПП, Камілем Примаковим – депутат Дніпровської міської ради від БПП, заступник голови Дніпропетровської ОДА, Андрієм Павелко – нардеп від БПП. Всі разом вони зібралися під прапорами «Фронту змін» ».

Далі Андрій Левнов розповідає про політико-партійному шляху Жеганского – від «Фронту змін» через ВО «Демократи» до БПП (по шляху цього діяч встиг співпрацювати з Партією регіонів).

Блогер так описує один з епізодів діяльності Віталія Жеганского під час останніх президентських перегонів: «Підготовкою приїзду і координацією безпосередньо вже і в день приїзду Порошенко займаються Віталій Жеганскій, нагадаю – №41 у списку партії Вакарчука, і Яніна Резник – нині кандидат в нардепи від партії Вакарчука по 27-му мажоритарному округу. Працюють вони під чітким керівництвом нардепа з БПП Андрія Павелко, який крім дружніх, має зі згаданим на початку тексту Олександром Петровським також і родинні зв’язки, і підпільного кардинала БПП в регіоні, начальника пані Резник – Гліба Пригунова, який теж не гребує публічно демонструвати свої теплі відносини з Петровським ».

Те, що «Голос» в Дніпрі перейшов під контроль вчорашніх функціонерів БПП, стверджує і відомий дніпровський журналіст Іван Красиков.

«Хотілося б хоч якихось коментарів від Вакарчука і \ або головних публічних осіб партії« Голос ». Адже, за словами самого Жеганского, саме з центрального штабу йому і надійшла пропозиція очолити Дніпропетровську обласну партійний осередок. Насмілюся припустити, що виходило воно від Соломії Бобровської. Мабуть, зв’язок колеги по громадській діяльності з А. Петровським її НЕ бентежить. Вона чи запропонувала внести Жеганского до виборчого списку – питання відкрите … », – підкреслює Андрій Левнов, і нагадує, хто такий Олександр Петровський, відомий більше під прізвиськом« Нарик »:« А я просто нагадаю, хто такий Олександр Петровський: за даними численних видань з посиланням на міліцейське управління по боротьбі з організованою злочинністю, ще з початку 90-х років Петровський є кримінальними авторитетом, якого зв’язку, цитую: «Допомогли Зняти до рук прибутковий речовий ринок« Металург »в Дніпрі. На той момент він вже мав цілу низку місцевих фірм, ресторанами і банком », – кінець цитати.

Ще одна «голосиста» претендентка в народні депутати по 27 мажоритарному округу – пані Яніна Резник. Ви бачили її на відео з приїзду Порошенко. Вона разом з Жеганскім і компанією координувала виборчу кампанію екс-президента в Дніпропетровській області. Яніна Резник – заступниця керуючого справами – начальник управління забезпечення діяльності Дніпропетровської облради. А по суті, вона – права рука Пригунова в облраді.

До речі, сам Петровський ще в 2018 відзначав Резник в своєму повідомленні в церемонії вручення Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття», яка вручається «найкращим представницям бізнесу, культури, медицини, ЗМІ, спорту, наукового та громадського сектору, які своїми справами і відповідальністю отримали повагу у товаристві.

Резник була помічником-консультантом депутата Дніпропетровської обласної ради Юрія Козака (5-6 скликання), що працює начальником Головного управління Пенсійного фонду в Дніпропетровській області. Разом з ним у 2010 році Яніна Резник балотувалася до обласної ради від «Народної партії», але не пройшла. І ось вона знову вирішила випробувати удачу, але ставки вже підвищила … ».

Резюмує своє розслідування Андрій Левнов словами: «Мутно так-то зазвучав « Голос ». На жаль”. З урахуванням вищевикладеного – важко не погодитися …

 

 

Джерело: vestnik.dp.ua

 

#Stoppolitcor #Вибори2019 #Выборы2019

Читайте також
Рада передбачила купівлю-продаж держземель виключно через електронні аукціони
Раніше Верховна Рада дозволила місцевому самоврядуванню вибирати цільове призначення земельних ділянок, а сьогодні передбачила здійснення процедури купівлі-продажу земельних ділянок державної або…
Детальніше
Слідчі ДБР завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні у справі щодо відстороненого голови КСУ Олександра Тупицького
Слідчі ДБР завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні у справі щодо відстороненого голови КСУ Олександра Тупицького. Справа стосується незаконної приватизації…
Детальніше
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів, які намагалися ввезти в країну під виглядом цементу. Тонни…
Детальніше
Ярослава Гадзала повторно відсторонили від займаної посади
Суд повторно відсторонив керівника Національної академії аграрних наук Ярослава Гадзала від займаної посади. Рішення діятиме до 8 липня. Про це повідомили у прес-службі…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери