На Миколаївщині загинув кандидат — суїцид або вбивство?

16 липня у Перомайську Миколаївської області знайдений застреленим Мосякін Василь Олександрович. Його тіло знайшли у гаражі підприємства “Флора”, де він був директором.

Довідка:
Мосякін В.О. народився 14 лютого 1963 року в Брянській області. Депутат Первомайської міськради. Директор КП “Флора”. Із 2002 року член “Партії Регіонів”, був довіреною особою регіонала Травянко. На парламентських виборах висувався від “Опоблока” за 132 округом. Мав тривалий конфлікт із іншим місцевим політиком, Аркадієм Корнацьким, а також неодноразово брав участь у бійках зі “свободівцями” під час засідань міськради.

Мосякін був застрелений із власної мисливської рушниці. В гаражі також стояли дві чарки та пляшка недопитого недорого коньяку, лежали цигарки, недопалки… Попередньо говорять про самогубство, однак не виключають і версію про умисне вбивство.

У суїцид не вірять

Вистрелити собі ж у груди з рушниці SAUER 12, в якої довжина ствола складає 76 см, проблематично. Неможна сказати, що це нездійсненно, проте далеко не найлегший спосіб звести рахунки із життям.

Мосякін був позитивним і повним планів, вів активну передвиборчу кампанію. За кілька годин до смерті опублікував пост у Фейсбук, розмовляв по телефону із колегами. В нього були серйозні шанси на перемогу у виборах, до яких він не дожив усього лише кілька днів.

Друзі та соратники Василя Мосякіна ледь не відкрито звинувачують у його вбивстві політичного конкурента. Але чи причетний хто-небудь до смерті кандидата з’ясовуватимуть правоохоронні органи.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Кадрові рішення Кабміну
Сьогодні у КМУ були призначення, звільнення, узгодження та оголошення конкурсів на посади. Призначення: голова правління НАК "Надра України" — Тарас…
Детальніше
"Слуги народу" зареєстрували у раді законопроект про особливий статус Донбасу
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який пропонує зміни до статті 1 закону України "   Жодної федералізації, контроль над кордоном…
Детальніше
Перша прес-конференція мовного омбудсмена
27 листопада Тетяна Монахова була призначена урядом уповноваженою із захисту державної мови. Згідно закону, повноваження вона отримає тільки наприкінці весни…
Детальніше
Пенсії-2020: як зміняться вимоги до стажу і розмір виплат
В Україні триває пенсійна реформа, що припускає, зокрема, поступове збільшення стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, і пенсійного віку для…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери