У США побачили прогрес Києва у боротьбі з корупцією, у зв’язку з цим виділять $125 млн

Міністерство оборони США повідомило Конгрес про те, що уряд України домігся необхідного прогресу в ключових реформах і тому може сподіватися на додаткову допомогу в розмірі $125 млн. Про це повідомило джерело з посиланням на чиновника Міноборони і помічника конгресмена.

Зазначається, що американське законодавство зобов’язує наявність свідчень того, що влада в Україні “досягла прогресу в боротьбі з корупцією за рахунок посилення прозорості та громадського контролю”, для того щоб здійснити поставку туди військової техніки.

Як уточнюється, $125 млн є другою половиною $250 млн допомоги Україні в галузі безпеки, яка була виділена Конгресом на 2020 рік.

За даними співрозмовників телеканалу, новий пакет допомоги включає в себе мобільні радіолокаційні системи, десятки машин швидкої допомоги, засоби захищеного зв’язку і два патрульних катери.

Рішення адміністрації США утримати виділену для України допомогу зіграло центральну роль в процесі імпічменту президента Дональда Трампа за звинуваченням у зловживанні повноваженнями і перешкоджанні роботі Конгресу.

Противники Трампа звинувачували його в здійсненні таким способом тиску на український уряд з внутрішньополітичною метою.

Тим часом, Білий дім наполягав, що затримка в наданні допомоги була викликана побоюваннями, пов’язаними з високим рівнем корупції в країні.

Нагадаємо, восени 2019 року президент США Дональд Трамп назвав Україну однією з найбільш корумпованих країн світу. Він також наголосив, що США не можуть давати великі суми грошей, які потім будуть вкрадені і відправляться на чужі банківські рахунки”. “Україна відома як третя найбільш корумпована країна світу”, – сказав він.

#stoppolitcor

Читайте також
Кузьмін: Суд зобов'язав ДБР порушити кримінальну справу проти міністра Криклія і посла Врублевського
Печерський суд зобов'язав Державне бюро розслідувань порушити кримінальну справу і провести слідчі дії проти міністра інфраструктури Владислава Криклія і посла…
Детальніше
Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні
На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських…
Детальніше
Мовна пастка для українців
Від сьогодні у нашій демократичній державі всі сфери обслуговування повинні перейти на спілкування суто українською мовою. А як же конституційні…
Детальніше
Голова Антикорупційного суду визнала, що була на одній вечірці з підозрюваним суддею Вовком
Голова Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) Олена Танасевич визнала, що була на одному «неформальному заході» із підозрюваним головою Окружного адмінсуду…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери