У США побачили прогрес Києва у боротьбі з корупцією, у зв’язку з цим виділять $125 млн

Міністерство оборони США повідомило Конгрес про те, що уряд України домігся необхідного прогресу в ключових реформах і тому може сподіватися на додаткову допомогу в розмірі $125 млн. Про це повідомило джерело з посиланням на чиновника Міноборони і помічника конгресмена.

Зазначається, що американське законодавство зобов’язує наявність свідчень того, що влада в Україні “досягла прогресу в боротьбі з корупцією за рахунок посилення прозорості та громадського контролю”, для того щоб здійснити поставку туди військової техніки.

Як уточнюється, $125 млн є другою половиною $250 млн допомоги Україні в галузі безпеки, яка була виділена Конгресом на 2020 рік.

За даними співрозмовників телеканалу, новий пакет допомоги включає в себе мобільні радіолокаційні системи, десятки машин швидкої допомоги, засоби захищеного зв’язку і два патрульних катери.

Рішення адміністрації США утримати виділену для України допомогу зіграло центральну роль в процесі імпічменту президента Дональда Трампа за звинуваченням у зловживанні повноваженнями і перешкоджанні роботі Конгресу.

Противники Трампа звинувачували його в здійсненні таким способом тиску на український уряд з внутрішньополітичною метою.

Тим часом, Білий дім наполягав, що затримка в наданні допомоги була викликана побоюваннями, пов’язаними з високим рівнем корупції в країні.

Нагадаємо, восени 2019 року президент США Дональд Трамп назвав Україну однією з найбільш корумпованих країн світу. Він також наголосив, що США не можуть давати великі суми грошей, які потім будуть вкрадені і відправляться на чужі банківські рахунки”. “Україна відома як третя найбільш корумпована країна світу”, – сказав він.

#stoppolitcor

Читайте також
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Очільника громади на Київщині підозрюють у вимаганні 2,6 млн грн
Голову об'єднаної територіальної громади у Київській області та депутата районної ради правоохоронці підозрюють у вимаганні 2,6 мільйона гривень за сприяння…
Детальніше
Очікується, що незабаром міністерство юстиції США оприлюднить нові імена та організації, які пов'язані зі справою Джуліані
Мін'юст США розсекретив ключові імена людей, які входять в розслідування кримінальної справи проти колишнього адвоката Трампа Руді Джуліані по Україні.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери