У США побачили прогрес Києва у боротьбі з корупцією, у зв’язку з цим виділять $125 млн

Міністерство оборони США повідомило Конгрес про те, що уряд України домігся необхідного прогресу в ключових реформах і тому може сподіватися на додаткову допомогу в розмірі $125 млн. Про це повідомило джерело з посиланням на чиновника Міноборони і помічника конгресмена.

Зазначається, що американське законодавство зобов’язує наявність свідчень того, що влада в Україні “досягла прогресу в боротьбі з корупцією за рахунок посилення прозорості та громадського контролю”, для того щоб здійснити поставку туди військової техніки.

Як уточнюється, $125 млн є другою половиною $250 млн допомоги Україні в галузі безпеки, яка була виділена Конгресом на 2020 рік.

За даними співрозмовників телеканалу, новий пакет допомоги включає в себе мобільні радіолокаційні системи, десятки машин швидкої допомоги, засоби захищеного зв’язку і два патрульних катери.

Рішення адміністрації США утримати виділену для України допомогу зіграло центральну роль в процесі імпічменту президента Дональда Трампа за звинуваченням у зловживанні повноваженнями і перешкоджанні роботі Конгресу.

Противники Трампа звинувачували його в здійсненні таким способом тиску на український уряд з внутрішньополітичною метою.

Тим часом, Білий дім наполягав, що затримка в наданні допомоги була викликана побоюваннями, пов’язаними з високим рівнем корупції в країні.

Нагадаємо, восени 2019 року президент США Дональд Трамп назвав Україну однією з найбільш корумпованих країн світу. Він також наголосив, що США не можуть давати великі суми грошей, які потім будуть вкрадені і відправляться на чужі банківські рахунки”. “Україна відома як третя найбільш корумпована країна світу”, – сказав він.

#stoppolitcor

Читайте також
Викрито корупційну схему в Держгеокадастрі Закарпаття
Керівнику обласного Держгеокадастру, колишньому в.о. начальника Головного управління, начальнику одного з відділів, а також інженеру-землевпоряднику винесли підозри. Служба безпеки України…
Детальніше
Міський голова Полтави Олександр Мамай подав декларацію доходів своєї сім'ї за 2020 рік
Міський голова Полтави Олександр Мамай подав декларацію доходів своєї сім'ї за 2020 рік. Чиновник володіє двома легковими автомобілями ГАЗ 1963 та 1967…
Детальніше
Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук сина колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони
Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук сина колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Олега Гладковського Ігоря, якого…
Детальніше
Екс-топменеджерів «Укрінмашу» викрили на розтраті 3,5 млн грн
Детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили колишнім керівникам та посадовцям державного підприємства ДГЗІФ «Укрінмаш» (входить до складу ДК…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери