В Україні можуть зявитися електронні аукціони з продажу арештованого майна

В Україні можуть зявитися електронні аукціони з продажу арештованого майна. Верховній раді рекомендують остаточно визначити порядок їх проведення.
Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Вказано, що комітет з питань правової політики рекомендує ВР прийняти в другому читанні та в цілому відповідний законопроект №3360-1.

Зазначається, що до другого читання документу надійшли правки щодо деталізації назви законопроекту та процедури електронних аукціонів.

Цей закон виключає процедуру реалізації за фіксованою ціною.

Е-аукціони буде проводити Кабінет міністрів за поданням Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

У документі прописане проведення е-аукціонів з можливістю зниження початкової ціни; вдосконалена реалізація предмета іпотеки з дотриманням принципу нотаріального засвідчення фактів.

“За результатом обговорення комітет рекомендує Верховній раді прийняти законопроект у другому читанні та в цілому з урахуванням пропозицій комітету та техніко-юридичним доопрацюванням”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, за основу цей закон Рада ухвалила на початку лютого.

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери