ВАКС зняв арешт із будинку коханки Януковича Любові Полежай

Арешт на будинок Полежай у Нових Петрівцях площею 417 кв. м було накладено через рік після втечі Януковича – 13 лютого 2015 року. Згодом її адвокат звернувся у ВАКС із клопотанням про скасування арешту. 26 березня 2021 року суд ухвалив рішення, частково задовольнивши клопотання і знявши арешт.

У клопотанні адвокат заявляв, що арешт на будинок було накладено “необґрунтовано”, а розгляд справи відбувався без участі Полежай або її представника.

Крім того, адвокат наголошував, що в ухвалі Печерського суду було вказано, що метою арешту є “забезпечення конфіскації як виду покарання”, однак, за його словами, Полежай” не має статусу підозрюваної у кримінальному провадженні, а будинок було побудовано за її власні кошти та є її особистою власністю”.

Детектив проти клопотання заперечував. На момент розгляду клопотання досудове слідство встановило, що Полежай є співмешканкою Януковича та “були наявні підстави вважати, що майно або належить Януковичу, або придбано за його кошти”.

У суді визнали звʼязок Полежай і Януковича недоведеним. У матеріалах ідеться, що в ухвалі Печерського суду було вказано, що за інформацією Служби безпеки України Полежай була співмешканкою Януковича. “Однак зі змісту ухвали не вбачається дослідження факту перебування майна, на яке накладено арешт, у спільній сумісній власності жінки і чоловіка, які проживають однією сімʼєю, а також факту їхнього перебування/неперебування у шлюбі з іншими особами”, – йдеться у висновках ВАКС.

#stoppolitcor

Читайте також
Спонсор бойовиків і скандальний забудовник Вадим Столар хоче підім'яти під себе Київ
Глава Офісу президента Андрій Єрмак хоче повернути скандальному забудовнику, нардепу від ОТЗЖ, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, Вадиму Столар статус…
Детальніше
Збитків на понад мільйон: В Ужгороді експосадовцю оголосили підозру
Працівники поліції повідомляють, що довели причетність колишнього посадовця до правопорушення, пов’язаного з продажем земельних ділянок в Ужгороді. Фігуранту вже повідомили…
Детальніше
“П’яне ДТП” з нардепом Трухіним: ДБР не знає, хто був за кермом
Слідство у справі про ДТП за участю нардепа від "Слуги народу" Олександра Трухіна ще не отримало інформацію, яка б допомогла…
Детальніше
“Велике будівництво” топ-чиновника ОПУ: хто зводить величезний маєток під Києвом
Площа ділянки налічує майже 30 соток “Велике будівництво” у розпалі не лише по країні, а й у маєтку заступника голови…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери