“Велике будівництво” у розпалі не лише по країні, а й у маєтку заступника голови Офісу президента, куратора програми Кирила Тимошенка. У котеджному містечку “Альпійка”, що у селі Підгірці неподалік Києва, тривають роботи з облаштування території та басейну.

 

Повністю реконструюють будинок та території

Журналісти нагадали, що заміська нерухомість оформлена на його дружину Олену, з якою Тимошенко перебуває у шлюбі понад 8 років. Вартість покупки склала близько 10 млн гривень — це 27 соток землі і особняк на 354 кв. м. Ще раніше, у липні 2020 року на Олену Тимошенко записали ві ділянки площею 6 соток, які примикають до елітного котеджного містечка.

Піднявши квадрокоптер над котеджним містечком та відразу помітили масштабні роботи на території сім’ї Тимошенко.

На подвір’ї встановлено шість будівельних будиночків для робітників. Вони навіть в момент зйомки продовжували споруджувати опалубку для заливки бетону під басейн.

Загалом подвір’я перетворилось на справжній будмайданчик, пишуть журналісти — для того аби вирівняти всю території зняли верхній шар грунту, вирізали більше десяти дерев та прибрали зелені насадження, які були на ділянці в момент покупки.

“Особняк, споруджений за проектом “Зацьбург” повністю реконструюють. Міняють фасад, всі вікна, переробляють дах, демонтують деякі старі стіни і споруджують нові. Окремо побудували гараж на кілька машин, а за рахунок раніше передбачених двох паркомісць в самому будинку розширили житлоплощу”, — пишуть журналісти.

Також на ділянці зводять басейн, гостьовий будинок приблизно на 100 кв.м. та споруду, схожу на баню. Автори припускають, що Тимошенко поспішає все закінчити в найближчі місяці і зустріти Новий рік в новому будинку.

Варто зазначити, що за 9 місяців цього року на проєкт “Велике будівництво” витратили понад 120 мільярдів гривень. Крім цього зараз уряд хоче додати на програму фінансування у розмірі 15 млрд гривень

#stoppolitcor