Венедіктова відмовилась відкривати справу на нардепа-кнопкодава

Офіс генпрокурора відмовив у відкритті кримінального провадження проти нардепа-кнопкодава Андрія Іванчука. Генпрокурор Ірина Венедіктова повідомила, що причина – порушення правил подання заяви.

Андрій Іванчук, мажоритарник з Франківщини, з депутатської групи “Довіра”, 5 листопада був спійманий на кнопкодавстві (стаття 364-2 Кримінального кодексу України).

Генпрокурор Ірина Венедіктова протягом місяця не внесла відомості у ЄРДР, як того вимагає законодавство. Активісти сообщили ей о нарушении з боку Іванчука.

Генпрокурор відповіла, що підстав для відкриття кримінального провадження немає. Нібито порушений порядок направлення заяви – журналіст повинен був подати до апарату ВРУ заяву про порушення нардепа разом з фото- і відео.

Заявник відзначив, що так і було зроблено. В апараті Верховної ради відповіли, що заява “за дорученням керівництва ВРУ опрацьовується структурним підрозділом апарату”.

Нагадаємо, 16 січня 2020 року набрав чинності закон, згідно з яким за кнопкодавство нардепам загрожує штраф у розмірі 51000-85000 гривень.

#stoppolitcor

Читайте також
На державному оборонному заводі списали авіазапчастин на 100 млн грн
Справні авіаційні запчастини списували як непридатні, нібито "ремонтували" на підконтрольних фірмах, перебивали у них серійні номери і купували для заводу…
Детальніше
Нардеп від ОПЗЖ заснував фірму за 20 млн гривень
Олександр Пузанов став єдиним бенефіціаром із правом прямого остаточного впливу в компанії ВП РІЕЛТ, стверджують журналісти. Член правового комітету Верховної…
Детальніше
Колишній топ-менеджер ПриватБанку Яценко вийшов з СІЗО під заставу в 52 млн гривень
Колишній топ-менеджер Приватбанку Володимир Яценко вийшов з СІЗО після внесення застави. За нього заплатили більше 52 мільйонів гривень. Про це в…
Детальніше
Резонансна телефонна розмова Медведчука з Сурковим
У 2014 році чинний нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук провів телефонну розмову з колишнім помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Політики…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери