Венедіктова відмовилась відкривати справу на нардепа-кнопкодава

Офіс генпрокурора відмовив у відкритті кримінального провадження проти нардепа-кнопкодава Андрія Іванчука. Генпрокурор Ірина Венедіктова повідомила, що причина – порушення правил подання заяви.

Андрій Іванчук, мажоритарник з Франківщини, з депутатської групи “Довіра”, 5 листопада був спійманий на кнопкодавстві (стаття 364-2 Кримінального кодексу України).

Генпрокурор Ірина Венедіктова протягом місяця не внесла відомості у ЄРДР, як того вимагає законодавство. Активісти сообщили ей о нарушении з боку Іванчука.

Генпрокурор відповіла, що підстав для відкриття кримінального провадження немає. Нібито порушений порядок направлення заяви – журналіст повинен був подати до апарату ВРУ заяву про порушення нардепа разом з фото- і відео.

Заявник відзначив, що так і було зроблено. В апараті Верховної ради відповіли, що заява “за дорученням керівництва ВРУ опрацьовується структурним підрозділом апарату”.

Нагадаємо, 16 січня 2020 року набрав чинності закон, згідно з яким за кнопкодавство нардепам загрожує штраф у розмірі 51000-85000 гривень.

#stoppolitcor

Читайте також
Ціни на газ в Україні можуть різко зрости: в Міненерго назвали причини
Ціну на газ в Україні можуть підвищити. Це буде, якщо Російська Федерація вирішить перервати транзит "блакитного палива" через Україну. Про це…
Детальніше
Зеленський затвердив стратегію розвитку правосуддя в Україні на три роки
Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 231 "Про стратегію розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки". Стратегія…
Детальніше
У "Нафтогазі" проходять обшуки у справі на 2,7 млрд гривень
Державна фіскальна служба прийшла з обшуками у приміщення НАК "Нафтогаз". Обшуки проводяться у справі про ухилення посадовцями компанії від сплати…
Детальніше
Верховна Рада планує закупити автомобілів на 18 млн грн
Автопарк парламенту має поповнитися 21 машиною. АпаратВерховної Ради має намір закупити автомобілі Toyota Camry. Про це стало відомо з електронної…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери