Від героя до зрадника один крок для Сергія Кривоноса

Володимир Зеленський вирішив підсумувати 2020 рік звільненнями. Так вчора, звільнивши з посади  заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України  генерала-майора Сергія Кривоноса. Як повідомляє пресслужба президента, відповідний указ він підписав 29 грудня.

Нагадаємо, що напередодні звільнення він розкритикував ідею президента України Володимира Зеленського мобілізувати чоловіків і жінок у випадку нападу Росії. Та ще й зазначив, що на практиці такий сценарій точно не відбудеться. Таким чином, Сергій Кривонос спростував реальність плану Верховного головнокомандувача Збройними силами України.

«Звільнити Кривоноса Сергія Григоровича з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України та направити його у розпорядження Міністерства оборони України», – йдеться в указі.

Та ще не так давно у ЗМІ висвітлювали Сергія Кривоноса, як  людину-легенду, який пройшов шлях від рядового спецназівця до начальника Управління спецоперацій Генштаба України. Широкому колу українців він став відомим завдяки героїчній обороні одного з найважливіших стратегічних об’єктів на Сході України – Краматорського аеродрома – повітряних воріт винищувальної авіації ППО колишнього СРСР, а потім  – незалежної України.

В заголовках майоріло, як тяжко хоча би на хвилину уявити, що могло статися, якщо сепаратисти змогли би захопити аеродром.

Виходить, що від героя до зрадника лише один крок?! Що думаєте ви з цього приводу? Чи не стане таке рішення пана Президента таким про яке доведеться пожалкувати?

Адже в такий час, коли у ЗМІ закидають про бажання Володимира Путіна відродити СРСР, що може спонукати його до нового більш потужного спалаху агресії може й не час для кадрових змін у РНБО! А як ми побачили на досвіді, обіцянку про припинення війни Зеленському поки не вдається виконати. Чекаємо на 2021 рік та сподіваємося все ж на ті «зміни на краще».

#stoppolitcor

Читайте також
Поліцейський начальник на Харківщині "кришував" вирубку лісу
Начальник територіального відділу поліції Харківської області був затриманий співробітниками Державного бюро розслідувань (ДБР) під час отримання ним хабаря в розмірі…
Детальніше
Мінсоцполітики просить Мінфін збільшити на 9 млрд гривень бюджетні витрати на програму субсидій
Міністерство соціальної політики просить Міністерство фінансів збільшити на 9 млрд гривень бюджетні витрати на програму субсидій, тоді як раніше повідомлялося,…
Детальніше
Держпідприємству "Північна пуща" знадобився елітний автомобіль за 1,7 млн гривень для патрулювання лісу
Державне спеціалізоване підприємство "Північна пуща" оголосило тендер на купівлю автомобіля Toyota Land Cruiser Prado в комплектації "Prestige +" з очікуваною…
Детальніше
Із зарплати Резнікова відняли 15,5 тис. податків: скільки заробив віцепрем'єр-міністр у грудні
Віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у грудні отримав 79,2 тис. гривень заробітної плати. Його посадовий оклад склав…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери