Відповідь Правого Сектору закарпатським депутатам на Мадярській гімн

Наступного року Україна святкуватиме 30-ту річницю незалежності, але такий собі привід для радощів у святкуванні ювілею. Адже, чи можемо ми радіти поступовій втраті наших територій? Ми вже маємо гіркий досвід з анексією Криму з боку Росії і тут, як «грім серед ясного неба»  назріває політичний скандал через нібито вплив Угорщини на ситуацію в регіоні.

За інформацією Джерела, голова і депутати Сюртівської об’єднаної територіальної громади після присяги виконали хором гімн Угорщини.

Відповідне відео опубліковано в групі «Закарпаття ТОП» у фейсбуці.Присягу народні обранці складали 21 листопада, в День гідності і свободи.

«День гідності і свободи України в Сюртівській ОТГ складали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній державі? У нас готують кримський сценарій, а потім будуть плакати і стогнати про втрату Закарпаття?».

Дуже бурхливо відреагували на подію представники «Правого сектору» і виступили з наступною заявою:

«Хто з Вас отримав паспорт і отримує якісь гранти від «мадяр»? Запам’ятайте! Ми прийдемо до Вас! Ми всюди, ми скрізь, ми знайдемо Вас! Ми знаємо, де Ви працюєте, де Ви живете, де навчаються Ваші діти. Уважно слідкуйте за своїми думками і за своїми мріями про автономію. Інакше, ми прийдемо за Вами і за Вашими дітьми».

Звучить досить радикально, та до чого призведе даний конфлікт, чи потребує наша держава таких «захисників»? Питання досить спірне. Залишається лише спостерігати за тим, як набирає обертів загострення конфлікту тепер вже і в Західній частині нашої держави. Чи готові українці залишитися ще й без славнозвісних Карпатських гір?

#stoppolitcor

Читайте також
Януковича і сина хочуть заочно заарештувати у справі про Межигір'я
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована прокуратура просять Вищий антикорупційний суд заочно заарештувати колишнього президента Віктора Януковича та його…
Детальніше
Тарифи на електроенергію винесуть на засідання РНБО
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) розгляне питання тарифів на електроенергію для населення. На…
Детальніше
Зеленський провів кадрові зміни в РНБО: хто отримав крісло
Президент України Володимир Зеленський вивів звільненого з посади голови Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) Валерія Кондратюка. Одночасно глава держави ввів…
Детальніше
Товари на десятки мільйонів гривень: ДБР ліквідувало канал контрабанди на Київській митниці
Потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів ліквадували на Київській митниці. Контрабанду провозили через столичні аеропорти. Про це…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери