Відповідь Правого Сектору закарпатським депутатам на Мадярській гімн

Наступного року Україна святкуватиме 30-ту річницю незалежності, але такий собі привід для радощів у святкуванні ювілею. Адже, чи можемо ми радіти поступовій втраті наших територій? Ми вже маємо гіркий досвід з анексією Криму з боку Росії і тут, як «грім серед ясного неба»  назріває політичний скандал через нібито вплив Угорщини на ситуацію в регіоні.

За інформацією Джерела, голова і депутати Сюртівської об’єднаної територіальної громади після присяги виконали хором гімн Угорщини.

Відповідне відео опубліковано в групі «Закарпаття ТОП» у фейсбуці.Присягу народні обранці складали 21 листопада, в День гідності і свободи.

«День гідності і свободи України в Сюртівській ОТГ складали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній державі? У нас готують кримський сценарій, а потім будуть плакати і стогнати про втрату Закарпаття?».

Дуже бурхливо відреагували на подію представники «Правого сектору» і виступили з наступною заявою:

«Хто з Вас отримав паспорт і отримує якісь гранти від «мадяр»? Запам’ятайте! Ми прийдемо до Вас! Ми всюди, ми скрізь, ми знайдемо Вас! Ми знаємо, де Ви працюєте, де Ви живете, де навчаються Ваші діти. Уважно слідкуйте за своїми думками і за своїми мріями про автономію. Інакше, ми прийдемо за Вами і за Вашими дітьми».

Звучить досить радикально, та до чого призведе даний конфлікт, чи потребує наша держава таких «захисників»? Питання досить спірне. Залишається лише спостерігати за тим, як набирає обертів загострення конфлікту тепер вже і в Західній частині нашої держави. Чи готові українці залишитися ще й без славнозвісних Карпатських гір?

#stoppolitcor

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери