Вікторія Джарти: суддя з багатомільйонним корупційним статком живе в розкоші і їздить в Росію

Судді, які розглядають справи Національного антикорупційного бюро, постійно ризикують не потрапити фігурантам їх справ.

За рішення на користь детективів на суддів часом очікує чимало неприємних сюрпризів, в тому числі і кримінальні виробництва, заведені на самих служителів Феміди.

Чи не боїться тиску силовиків і іноземних спецслужб – суддя господарського суду Києва Вікторія Джарти? Після початку конфлікту в зоні АТО Вікторія продовжувала літати в Російську Федерацію. За 2014 і 2015 роки суддя неодноразово відвідувала Москву. А коли в 2016 повітряне сполучення між Україною і Росією закрили, почала літати в Мінськ, який може служити пересадочним пунктом з державою агресором. Чоловік судді Валерій Омельченко, так само користувався тим же маршрутом: вильоти в столицю Білорусі, а потім до Росії.

Тобто суддя господарського суду не дивлячись на збройний конфлікт на сході України, продовжує літати до держави-агресора. Хоча, цілком ймовірно, може потрапити під вплив російських спецслужб. І суддя Джарти літає не тільки в Росію. У ЗМІ можна знайти ряд її фото з відомих курортів Куршавель або Майямі.

Їздить суддя на автомобілі Bentley Continetal 2012 випуску. Його задекларована вартість 2,2 мільйона гривень. Вона також є власницею будинку площею 611 “квадратів” в селі Романків під Києвом. Придбала вона його в 2017 році за 2,7 мільйона гривень. У деклараціях за 2011 – 2017 роки суддя вказала понад п’ять мільйонів гривень доходу. З цієї суми заробітна плата судді становила незначну частку, тоді як більшість доходів – це подарунки, продаж майна і відсотки від банківських депозитів.

За твердженням Джерела: доходів судді і її сім’ї недостатньо для такого розкішного життя. Джерелом цього багатства була близькість її родичів до Віктора Януковича. Адже батько судді Василь Джарти в 2006 році очолював передвиборний штаб “Партії регіонів” і став народним депутатом України. Пізніше Верховна Рада України затвердила Василя Георгійовича на посаду міністра охорони навколишнього природного середовища України в уряді Віктора Януковича.

У 2008 році Вікторію Джарти призначили суддею Господарського суду Донецької області. А ще через два роки указом Януковича Вікторію Василівну перевели до Господарського суду Києва. Тут вона працює і сьогодні і саме зараз проходить кваліфікаційне оцінювання, в рамках якого комісія повинна, зокрема: перевірити, чи справді суддя не винна політичному впливу Януковича своєю феноменальною кар’єрою, і підтвердити, чи може суддя здійснювати правосуддя незалежно.

#stoppolitcor

Читайте також
Ірина Венедіктова переїхала з родиною в резиденцію президента в Пуща-Водицю
Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова ще у червні 2020 року переїхала з сім’єю жити в резиденцію президента України в Пущі-Водиці.…
Детальніше
Призначений суддею ОАСК Кирил Гарник, який забороняв акції протесту та виступав на «Фабриці зірок»
Президент України Володимир Зеленський призначив Кирила Гарника суддею Окружного адмінсуду Києва. Раніше Гарник з'являвся у "Фабриці зірок" та ухвалював сумнівні…
Детальніше
Харківська область отримала 114 мільйонів гривень субвенції на вибори: як розподілять гроші
Найбільше грошей з цієї суми — 32,65 мільйона гривень отримає Харків. У Харківській області затвердили розподіл 114 мільйонів 343 тисяч…
Детальніше
Правоохоронні органи з початку року відкрили 47 проваджень щодо корупції на митниці
З початку року вилучили контрабанди та виявили порушенння митних правил на 204 мільйона гривень. За цей час відкрили 47 проваджень,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери