Вікторія Джарти: суддя з багатомільйонним корупційним статком живе в розкоші і їздить в Росію

Судді, які розглядають справи Національного антикорупційного бюро, постійно ризикують не потрапити фігурантам їх справ.

За рішення на користь детективів на суддів часом очікує чимало неприємних сюрпризів, в тому числі і кримінальні виробництва, заведені на самих служителів Феміди.

Чи не боїться тиску силовиків і іноземних спецслужб – суддя господарського суду Києва Вікторія Джарти? Після початку конфлікту в зоні АТО Вікторія продовжувала літати в Російську Федерацію. За 2014 і 2015 роки суддя неодноразово відвідувала Москву. А коли в 2016 повітряне сполучення між Україною і Росією закрили, почала літати в Мінськ, який може служити пересадочним пунктом з державою агресором. Чоловік судді Валерій Омельченко, так само користувався тим же маршрутом: вильоти в столицю Білорусі, а потім до Росії.

Тобто суддя господарського суду не дивлячись на збройний конфлікт на сході України, продовжує літати до держави-агресора. Хоча, цілком ймовірно, може потрапити під вплив російських спецслужб. І суддя Джарти літає не тільки в Росію. У ЗМІ можна знайти ряд її фото з відомих курортів Куршавель або Майямі.

Їздить суддя на автомобілі Bentley Continetal 2012 випуску. Його задекларована вартість 2,2 мільйона гривень. Вона також є власницею будинку площею 611 “квадратів” в селі Романків під Києвом. Придбала вона його в 2017 році за 2,7 мільйона гривень. У деклараціях за 2011 – 2017 роки суддя вказала понад п’ять мільйонів гривень доходу. З цієї суми заробітна плата судді становила незначну частку, тоді як більшість доходів – це подарунки, продаж майна і відсотки від банківських депозитів.

За твердженням Джерела: доходів судді і її сім’ї недостатньо для такого розкішного життя. Джерелом цього багатства була близькість її родичів до Віктора Януковича. Адже батько судді Василь Джарти в 2006 році очолював передвиборний штаб “Партії регіонів” і став народним депутатом України. Пізніше Верховна Рада України затвердила Василя Георгійовича на посаду міністра охорони навколишнього природного середовища України в уряді Віктора Януковича.

У 2008 році Вікторію Джарти призначили суддею Господарського суду Донецької області. А ще через два роки указом Януковича Вікторію Василівну перевели до Господарського суду Києва. Тут вона працює і сьогодні і саме зараз проходить кваліфікаційне оцінювання, в рамках якого комісія повинна, зокрема: перевірити, чи справді суддя не винна політичному впливу Януковича своєю феноменальною кар’єрою, і підтвердити, чи може суддя здійснювати правосуддя незалежно.

#stoppolitcor

Читайте також
Порошенко витратив за перші дні березня майже 4 млн гривень
Колишній Президент (2014-2019 роки), депутат Верховної Ради (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко задекларував витрати у вигляді подарунка в грошовій формі на 3,7…
Детальніше
ВАКС залишив заарештованою автівку у справі Березкіна
Вищий антикорупційний суд залишив заарештованою автівку Toyota Land Cruiser Prado, яка належить чоловіку підозрюваної у справі про заволодіння сином померлого…
Детальніше
Стало відомо, коли суд розгляне протоколи НАЗК щодо двух судів КСУ
Голосіївський районний суд Києва розгляне адміністративні протоколи стосовно суддів Конституційного суду Ірини Завгородньої та Ігоря Сліденка, які раніше вручив голова…
Детальніше
Нардеп Юрчишин: Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження проти ОП за «приховання інформації» про Татарова
Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження відносно керівництва Офісу президента за приховування інформації про перебування на посаді заступника глави відомства Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери