Вікторія Джарти: суддя з багатомільйонним корупційним статком живе в розкоші і їздить в Росію

Судді, які розглядають справи Національного антикорупційного бюро, постійно ризикують не потрапити фігурантам їх справ.

За рішення на користь детективів на суддів часом очікує чимало неприємних сюрпризів, в тому числі і кримінальні виробництва, заведені на самих служителів Феміди.

Чи не боїться тиску силовиків і іноземних спецслужб – суддя господарського суду Києва Вікторія Джарти? Після початку конфлікту в зоні АТО Вікторія продовжувала літати в Російську Федерацію. За 2014 і 2015 роки суддя неодноразово відвідувала Москву. А коли в 2016 повітряне сполучення між Україною і Росією закрили, почала літати в Мінськ, який може служити пересадочним пунктом з державою агресором. Чоловік судді Валерій Омельченко, так само користувався тим же маршрутом: вильоти в столицю Білорусі, а потім до Росії.

Тобто суддя господарського суду не дивлячись на збройний конфлікт на сході України, продовжує літати до держави-агресора. Хоча, цілком ймовірно, може потрапити під вплив російських спецслужб. І суддя Джарти літає не тільки в Росію. У ЗМІ можна знайти ряд її фото з відомих курортів Куршавель або Майямі.

Їздить суддя на автомобілі Bentley Continetal 2012 випуску. Його задекларована вартість 2,2 мільйона гривень. Вона також є власницею будинку площею 611 “квадратів” в селі Романків під Києвом. Придбала вона його в 2017 році за 2,7 мільйона гривень. У деклараціях за 2011 – 2017 роки суддя вказала понад п’ять мільйонів гривень доходу. З цієї суми заробітна плата судді становила незначну частку, тоді як більшість доходів – це подарунки, продаж майна і відсотки від банківських депозитів.

За твердженням Джерела: доходів судді і її сім’ї недостатньо для такого розкішного життя. Джерелом цього багатства була близькість її родичів до Віктора Януковича. Адже батько судді Василь Джарти в 2006 році очолював передвиборний штаб “Партії регіонів” і став народним депутатом України. Пізніше Верховна Рада України затвердила Василя Георгійовича на посаду міністра охорони навколишнього природного середовища України в уряді Віктора Януковича.

У 2008 році Вікторію Джарти призначили суддею Господарського суду Донецької області. А ще через два роки указом Януковича Вікторію Василівну перевели до Господарського суду Києва. Тут вона працює і сьогодні і саме зараз проходить кваліфікаційне оцінювання, в рамках якого комісія повинна, зокрема: перевірити, чи справді суддя не винна політичному впливу Януковича своєю феноменальною кар’єрою, і підтвердити, чи може суддя здійснювати правосуддя незалежно.

#stoppolitcor

Читайте також
У Кропивницькому затримали на хабарі посадовця управління держпраці
Оперативники Управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області, слідчі слідчого управління обласної поліції спільно із Кіровоградською обласною прокуратурою затримали посадовця. Завідувач…
Детальніше
Вимагання неправомірної вигоди службовими особами — на території АТ «Харківський тракторний завод» проводяться обшуки
За даними слідства, службові особи АТ «Харківський тракторний завод» систематично вимагали неправомірну вигоду за оформлення ордеру, на підставі якого можна…
Детальніше
ВАКС закрив справу ексміністра Насалика
Вищий антикорупційний суд закрив кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика у недостовірному декларуванні через…
Детальніше
Перед звільненням ексголова суду в Харкові задекларував більше 2,5 мільйона гривень зарплати
Олександр Шестак більше не очолює Дзержинський районний суд. Суддя Олександр Шестак пішов у відставку, він був головою Дзержинського районного суду…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери