Володимир Загребельний створив з підлеглих банду, обклав даниною торговців м’ясом

Директор Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи спільно з підлеглими обклав даниною київських торговців м’ясом.

ГПУ розслідує корупційну схему, до якої може бути причетний директор Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Під підозрою у вимаганні виявився директор Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, який, згідно з матеріалами досудового розслідування, обклав даниною київських торговців м’ясом. У схемі вимагання, як посередники і співучасників, брали участь також його безпосередні підлеглі.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті Державного НДІ лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, науковий заклад очолює Володимир Загребельний. Цю посаду він займає з 2011 року.

У своїй біографії Загребельний вказав, що у вересні 2012 року він був «незаконно звільнений з займаної посади злочинною владою Януковича-Азарова-Присяжнюка», а в квітні 2013 року – відновлений на посаді за рішенням суду, приступивши до виконання обов’язків в липні 2014 року.

Уродженець Вінницької області Загребельний починав свою кар’єру в початку 90-х в Єнакієво, на малій батьківщині побіжного Віктора Януковича. Там же починав кар’єрний зліт і побіжний екс-міністр агрополітики Микола Присяжнюк, за часів якого Загребельного призначили на посаду директора державного НДІ.

Слідством встановлено, що подлегла Загребельного, завідуюча відділом організації роботи лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи отримувала від торговців ринку «Дарницький» по 50 гривень за кожен виданий висновок про якість м’ясної продукції. Гроші їй передавали два рази на місяць, і, оскільки за цей період на зазначеному ринку видається понад тисячу таких висновків, загальна сума набігала близько 50 тис. Гривень на місяць. Зібрані гроші вона віддавала заввідділом правової роботи та документообігу інституту, а той передавав їх безпосередньо директору. Слідство зафіксувало факт отримання директором понад 200 тис. Гривень, здобутих в результаті цієї схеми.

Звинувачення інкримінувало чиновнику ч.3 ст.368 КК України. Печерський суд Києва ухвалив рішення, яким дозволив підозрюваному внести заставу в розмірі майже 300 тис. гривень для звільнення з попереднього ув’язнення, зобов’язавши його при цьому бути на засіданнях суду і заборонивши покидати територію Києва. Проте, звільнений з-під варти директор двічі проігнорував судові засідання, а також був зафіксований за межами Києва – у заміському комплексі відпочинку «Собі Клуб» і в інших розважальних закладах Київської та Вінницької областей.

Генпрокуратура звернулася до суду з проханням про зміну запобіжного заходу підозрюваного і поміщення його під варту до завершення слідства.

Розглянувши матеріали клопотання, суд постановив заарештувати директора, а внесений ним заставу передати в дохід спеціального фонду Держбюджету України.

#stoppolitcor

Читайте також
Депутат партії Порошенка виступив на сесії російською і відмовився переходити на державну
Депутат Харківської обласної ради від партії "Європейська Солідарність" Олександр Дорошенко потрапив в скандал на ґрунті російської мови. Політик демонстративно відмовився…
Детальніше
НАБУ показало відео вимагання хабара нардепом (Відео)
Детектив "під прикриттям" виконував роль представника іноземної промислової компанії. Нардеп попросив передати йому через посередника неправомірну вигоду. Детективи НАБУ при…
Детальніше
Глава НБУ отримав 0,4 млн зарплати в лютому
За лютий глава Національного банку Кирило Шевченко задекларував 417 тис. гривень зарплати – дещо більше, ніж за січень. Про це свідчать…
Детальніше
Викрито схеми розкрадання в лісгоспах на десятки мільйонів
Посадові особи держлісгоспів у Харківській і Луганській областях придумали корупційну схему, за допомогою якої виводили державні гроші через фіктивні компанії.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери