Володимир Загребельний створив з підлеглих банду, обклав даниною торговців м’ясом

Директор Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи спільно з підлеглими обклав даниною київських торговців м’ясом.

ГПУ розслідує корупційну схему, до якої може бути причетний директор Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Під підозрою у вимаганні виявився директор Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, який, згідно з матеріалами досудового розслідування, обклав даниною київських торговців м’ясом. У схемі вимагання, як посередники і співучасників, брали участь також його безпосередні підлеглі.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті Державного НДІ лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, науковий заклад очолює Володимир Загребельний. Цю посаду він займає з 2011 року.

У своїй біографії Загребельний вказав, що у вересні 2012 року він був «незаконно звільнений з займаної посади злочинною владою Януковича-Азарова-Присяжнюка», а в квітні 2013 року – відновлений на посаді за рішенням суду, приступивши до виконання обов’язків в липні 2014 року.

Уродженець Вінницької області Загребельний починав свою кар’єру в початку 90-х в Єнакієво, на малій батьківщині побіжного Віктора Януковича. Там же починав кар’єрний зліт і побіжний екс-міністр агрополітики Микола Присяжнюк, за часів якого Загребельного призначили на посаду директора державного НДІ.

Слідством встановлено, що подлегла Загребельного, завідуюча відділом організації роботи лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи отримувала від торговців ринку «Дарницький» по 50 гривень за кожен виданий висновок про якість м’ясної продукції. Гроші їй передавали два рази на місяць, і, оскільки за цей період на зазначеному ринку видається понад тисячу таких висновків, загальна сума набігала близько 50 тис. Гривень на місяць. Зібрані гроші вона віддавала заввідділом правової роботи та документообігу інституту, а той передавав їх безпосередньо директору. Слідство зафіксувало факт отримання директором понад 200 тис. Гривень, здобутих в результаті цієї схеми.

Звинувачення інкримінувало чиновнику ч.3 ст.368 КК України. Печерський суд Києва ухвалив рішення, яким дозволив підозрюваному внести заставу в розмірі майже 300 тис. гривень для звільнення з попереднього ув’язнення, зобов’язавши його при цьому бути на засіданнях суду і заборонивши покидати територію Києва. Проте, звільнений з-під варти директор двічі проігнорував судові засідання, а також був зафіксований за межами Києва – у заміському комплексі відпочинку «Собі Клуб» і в інших розважальних закладах Київської та Вінницької областей.

Генпрокуратура звернулася до суду з проханням про зміну запобіжного заходу підозрюваного і поміщення його під варту до завершення слідства.

Розглянувши матеріали клопотання, суд постановив заарештувати директора, а внесений ним заставу передати в дохід спеціального фонду Держбюджету України.

#stoppolitcor

Читайте також
Вимагали 20 тис грн "відкупних": в Тернополі під час отримання хабаря затримали патрульних поліцейських
Співробітники сектора реагування патрульної поліції Тернополя вимагали у одного з водіїв 20 тис грн неправомірної вигоди, погрожуючи притягненням до адміністративної…
Детальніше
Заступники двох мерів на Донеччині привласнили понад 700 тис грн на будівництві спорткомплексу для міні-футболу
СБУ викрила заступників двох мерів в Донецькій області на корупції. Вони організували схему привласнення бюджетних коштів, виділених на реконструкцію об'єктів…
Детальніше
Підвищення акцизів на тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН) принесло Держбюджету додаткові 2,6 млрд грн за 4 місяці
Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на своїй Facebook-сторінці. Минулого року…
Детальніше
Керівник одного з обласних управлінь лісового та мисливського господарства організував «схему» участі в аукціоні
Понад 100 тис грн неправомірної вигоди за перемогу в аукціоні на закупівлю деревини Серед обвинувачених - керівник одного з обласних…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери