Вищий антикорупційний суд виправдав суддю Господарського суду

Вищий антикорупційний суд виправдав суддю Господарського суду Харківської області Тетяну Денисюку, яку Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує у зловживанні службовим становищем в інтересах справи колишнього народного депутата Олександра Онищенка про газові схеми.

Таке рішення 26 травня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомили журналістам у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Як повідомив  прокурор САП Роман Симків, судді також закрили частину обвинувачення за статтею 375 Кримінального кодексу України про ухвалення завідомо неправосудного рішення у зв’язку з його декриміналізацією. Вказаний вирок може бути оскаржений протягом 30 днів до апеляційної палати ВАКС.

Як відомо, НАБУ і САП обвинувачують Денисюк в ухваленні завідомо неправосудного рішення у господарській справі і зловживанні службовим становищем. Так, вона зобов’язала ПАТ «Укргазвидобування» передати ТОВ «Карпатнадраінвест» природний газ, попередньо арештований ухвалами слідчого судді у кримінальному провадженні стосовно колишнього народного депутата Олександра Онищенка про «газові схеми».

Це рішення обвинувачена ухвалила на підставі розгляду зустрічної позову від приватної фірми, розгляд якого, до того ж, відбувся без сплати позивачем судового збору, внаслідок чого державний бюджет недоотримав понад 200 тисяч гривень.

За даними слідства, у межах цієї ж господарської справи суддя задовольнила клопотання представника компанії: зменшила розмір пені, що підлягала стягненню з ТОВ за основним позовом, та відстрочила на один рік виконання рішення щодо стягнення понад 3 млн грн боргу на користь ПАТ «Укргазвидобування» за відсутності документального підтвердження наявності підстав для задоволення такого клопотання. Компанію «Карпатнадраінвест» детективи пов’язують з Онищенком.

#stoppolitcor

Читайте також
В Укрзалізниці «розпиляли» мільйони завдяки ремонтам «на папері»
СБУ розслідує чергову справу щодо «Укрзалізниці». Чиновники привласнили мільйони на ремонтах, що проводили тільки на папері. Правоохоронці виявили нову схему…
Детальніше
У Черкасах з автомата застрелили бізнесмена біля кафе
22 червня у місті Черкаси застрелили місцевого бізнесмена посеред білого дня. Він помер у лікарні. Невідомий біля кафе на вулиці…
Детальніше
НА ПЕРШОГО РАДНИКА ЗЕЛЕНСЬКОГО ВЧИНЕНО ЗАМАХ
Стало відомо про замах на помічника президента України Сергія Шефіра. «Тільки що поблизу села Лісники було скоєно замах на Сергія…
Детальніше
Суддю з Мукачева ув’язнять на 7 років за 2000 грн хабара
21 вересня ВАКС оголосила вирок судді Мукачівського міськрайонного суду, який 4 роки тому взяв 2 тис. грн хабара 21 вересня…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери