Янукович звернувся до українців із нагоди річниці Майдану: “Невже ми приречені бути джерелом нестабільності?”

Колишній Президент України Віктор Янукович звернувся до українців із нагоди 8-ї річниці подій Майдану. Він відзначив, що обіцянки політиків не здійснюються, ситуація на Донбасі погіршується, а також запропонував Україні нову стратегію державного розвитку. 

“Невже ми приречені залишатися джерелом нестабільності в Європі, державою, з якої змушені тікати мільйони громадян, які рятуються від беззаконня, переслідувань, злиднів, від погроз цієї війни, яка перетворила колись квітучу Україну на найбіднішу та найнестабільнішу країну на континенті?” — звернувся до українців Янукович. Текст звернення опублікував на своїй сторінці у фейсбуці Юрій Кірасир, прессекретар колишнього Президента.

У листі Янукович наголошує, що ситуація на Донбасі у порівнянні з попереднім роком значно погіршилася — конфлікт може перерости у повномасштабні бойові дії. Хоча ще у 2019 році влада пообіцяла народу, що війні, корупції, соціальній несправедливості прийде кінець.

“Я з подивом спостерігаю, як офіційний Київ намагається розігрувати дві абсолютно взаємовиключні партії. З одного боку, він хвалиться тим, що веде «нахабну» зовнішню політику, тим самим нібито демонструючи світові самостійність української влади, яка не боїться виступати з гострою критикою, яка, на їхню думку, постійно «вагається» з Німеччиною та Францією. З іншого боку, запевняє всіх, що і Париж, і Берлін готові надавати нам усіляку підтримку, незважаючи на цю критику і оголошуючи про те, що мінський формат уже неактуальний”.

Янукович відзначає, що у всіх свої інтереси: у США, у ЄС також є свої проблеми. І якщо баланс сил зміниться, то Україна може залишитися однією, з поганими стосунками майже з усіма, з ким має спільний кордон.

Янукович каже, що підхід із розрахунком на підтримку ззовні помилковий. Необхідно змінювати стратегію розвитку держави. Нова повинна базуватися на наступних принципах.

#stoppolitcor

Читайте також
“Слуга” Негулевський нецензурно вилаявся на трибуні Ради: “Бл@ть еб^на, шановні колеги”
Народний депутат від "Слуги народу" Ігор Негулевський нецензурно вилаявся під час виступу на трибуні Верховної Ради. Ймовірно нардеп не знав,…
Детальніше
Справа “вагнерівців”: Єрмак дав свідчення ДБР
Керівника Офісу Президента Андрій Єрмак відвідав ДБР. У Державному бюро розслідувань Єрмак дав свідчення у справі "вагнерівців".  30 листопада Андрій…
Детальніше
За участь у державному перевороті платять 1 тисячу гривень, — Корнієнко
Перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко розказав, що має інформацію про те, що на 1 грудня плануються "підзвози" людей у…
Детальніше
Аварія та пожежа на Бурштинській ТЕС: четверо осіб постраждали
Увечері 28 листопада на Бурштинській ТЕС на Івано-Франківщині сталася аварія на одному з енергоблоків. Унаслідок розриву труби на котлі відбувся…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери