З 16 січня сфера обслуговування має перейти на українську мову – омбудсмен

Тримайтеся міцніше, шановні Українці! Вже незабаром життя в нашій країні не буде таким, як раніше! Гадаю, що всі пам’ятають душевну розповідь Володимира Зеленського про Україну своєї мрії, про Державу для Людини, а не Людина для Держави, Україна повинна була стати країною, де зручно і затишно всім. Разом з колишнім очільником Офісу Президента Андрієм Богданом наш «Слуга Народу» так мріяли про створення «країни щасливих людей». Все це було заявлено у передвиборчій програмі пана Зеленського.

Тож, нас не заставили довго чекати та наші посадовці вирішили, що одним із кроків назустріч до «покращення» буде перехід з 16 січня 2021 року сфери обслуговування суто на українську мову.

Що ж це означає?

Так на своїй сторінці у Facebook уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь повідомив:

“У супермаркеті та в інтернет-магазині, в кафе, банку, на АЗС, в аптеці або бібліотеці, де б ти не був — обслуговування має бути українською. Тільки на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.”

Врегульовано дане рішення у статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та чи не суперечить це головному закону Конституції України, де у статті 10 затверджено, що в Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Невже мова спілкування, скажімо, офіціанта, фармацевта або продавця підвищіть купівельну спроможність незахищених верств населення: пенсіонерів, безробітніх, рівень, яких до речі в Україні зростає через пандемію і закриття підприємств та скорочення робочих місць.

Гучні заяви, обіцянки та популістські рішення, а Ви, дорогі Українці, знову «думайТЕ» і робіть наступного разу свій вибір свідомо!

#stoppolitcor

 

Читайте також
Заступника голови Харківської облради заарештували. Він може вийти під заставу
Затриманому на хабарі заступник голови Харківської облради обрали запобіжний захід. Його взяли під варту з можливістю виходу під заставу. Про це повідомляється…
Детальніше
Зеленський ввів в дію рішення РНБО про подвійне громадянство чиновників: що воно пропонує
Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 16 липня 2021…
Детальніше
Зеленський звільнив двох генералів СБУ
Президент Володимир Зеленський звільнив генерала Служби безпеки України, начальника Управління внутрішньої безпеки Андрія Наумова, а також першого заступника голови СБУ…
Детальніше
У Львові затримали прокурора на хабарі від поліцейського
У Львові 21 липня був затриманий на хабарі у розмірі 2 тисячі доларів прокурор відділу Львівської обласної прокуратури. Як інформує…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери