З 16 січня сфера обслуговування має перейти на українську мову – омбудсмен

Тримайтеся міцніше, шановні Українці! Вже незабаром життя в нашій країні не буде таким, як раніше! Гадаю, що всі пам’ятають душевну розповідь Володимира Зеленського про Україну своєї мрії, про Державу для Людини, а не Людина для Держави, Україна повинна була стати країною, де зручно і затишно всім. Разом з колишнім очільником Офісу Президента Андрієм Богданом наш «Слуга Народу» так мріяли про створення «країни щасливих людей». Все це було заявлено у передвиборчій програмі пана Зеленського.

Тож, нас не заставили довго чекати та наші посадовці вирішили, що одним із кроків назустріч до «покращення» буде перехід з 16 січня 2021 року сфери обслуговування суто на українську мову.

Що ж це означає?

Так на своїй сторінці у Facebook уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь повідомив:

“У супермаркеті та в інтернет-магазині, в кафе, банку, на АЗС, в аптеці або бібліотеці, де б ти не був — обслуговування має бути українською. Тільки на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.”

Врегульовано дане рішення у статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та чи не суперечить це головному закону Конституції України, де у статті 10 затверджено, що в Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Невже мова спілкування, скажімо, офіціанта, фармацевта або продавця підвищіть купівельну спроможність незахищених верств населення: пенсіонерів, безробітніх, рівень, яких до речі в Україні зростає через пандемію і закриття підприємств та скорочення робочих місць.

Гучні заяви, обіцянки та популістські рішення, а Ви, дорогі Українці, знову «думайТЕ» і робіть наступного разу свій вибір свідомо!

#stoppolitcor

 

Читайте також
Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні
На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських…
Детальніше
Мовна пастка для українців
Від сьогодні у нашій демократичній державі всі сфери обслуговування повинні перейти на спілкування суто українською мовою. А як же конституційні…
Детальніше
Голова Антикорупційного суду визнала, що була на одній вечірці з підозрюваним суддею Вовком
Голова Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) Олена Танасевич визнала, що була на одному «неформальному заході» із підозрюваним головою Окружного адмінсуду…
Детальніше
ДБР припинено корупційну схему та затримано керівників Національного агентства з акредитації України
ДБР під час одержання неправомірної вигоди затримано першого заступника Директора та радника Директора Національного агентства з акредитації України (ч.3 ст.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери