З 16 січня сфера обслуговування має перейти на українську мову – омбудсмен

Тримайтеся міцніше, шановні Українці! Вже незабаром життя в нашій країні не буде таким, як раніше! Гадаю, що всі пам’ятають душевну розповідь Володимира Зеленського про Україну своєї мрії, про Державу для Людини, а не Людина для Держави, Україна повинна була стати країною, де зручно і затишно всім. Разом з колишнім очільником Офісу Президента Андрієм Богданом наш «Слуга Народу» так мріяли про створення «країни щасливих людей». Все це було заявлено у передвиборчій програмі пана Зеленського.

Тож, нас не заставили довго чекати та наші посадовці вирішили, що одним із кроків назустріч до «покращення» буде перехід з 16 січня 2021 року сфери обслуговування суто на українську мову.

Що ж це означає?

Так на своїй сторінці у Facebook уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь повідомив:

“У супермаркеті та в інтернет-магазині, в кафе, банку, на АЗС, в аптеці або бібліотеці, де б ти не був — обслуговування має бути українською. Тільки на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.”

Врегульовано дане рішення у статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та чи не суперечить це головному закону Конституції України, де у статті 10 затверджено, що в Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Невже мова спілкування, скажімо, офіціанта, фармацевта або продавця підвищіть купівельну спроможність незахищених верств населення: пенсіонерів, безробітніх, рівень, яких до речі в Україні зростає через пандемію і закриття підприємств та скорочення робочих місць.

Гучні заяви, обіцянки та популістські рішення, а Ви, дорогі Українці, знову «думайТЕ» і робіть наступного разу свій вибір свідомо!

#stoppolitcor

 

Читайте також
АРМА обрала управителя для трубопроводу Медведчука
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), обрав переможцем конкурсу на…
Детальніше
Громадянина України Гладиря засудили до 10 років в'язниці в США за кібератаки на компанії
Суд у Вашингтоні засудив громадянина України Федора Гладиря до 10 років позбавлення волі за низку кібератак на американські компанії, які…
Детальніше
Підсанкційний депутат Держдуми РФ Бабаков підсилює готельну імперію в Києві для відкриття гральних закладів
Підсанкційний депутат Держдуми РФ, який голосував за анексію Криму, Олександр Бабаков підсилює свою готельну імперію в Києві. Робить це з…
Детальніше
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії. У ньому йдеться, що кошти позичені…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери