Зарплати керівників Адміністрації Президента

Заробітна плата Президента Володимира Зеленського склала 28 тис. Гривень, керівника Офісу Президента Андрія Єрмака – 47,3 тис., А прес-секретаря глави держави Юлії Мендель – 67,3 тис. за квітень, в кінці якого вона написала заяву на звільнення.
Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит журналістів.

Зарплата Зеленського складається виключно з 28 тис. гривень посадового окладу і не передбачає можливості виплати надбавок і премій.

З неї виплачено 5 460 гривень податків і зборів, а Президенту видано решту 22 540 гривень.

Єрмаку було нараховано 47 253 гривні зарплати, з яких 11,5 тис. Склав оклад за посадою, а 35,8 тис. – надбавки, відрядження, премія і індексація.

З нарахованої суми виплачено 9,2 тис. гривень податків, після чого керівнику Офісу видано 38,1 тис.

Заступникам Єрмака за квітень було нараховано від 37,2 тис. до 83,7 тис. гривень зарплати до обчислення податків і зборів.

Зарплата Мендель склала 67 319 гривень, з яких 22,2 тис. – оклад, інші 45,1 тис. – надбавки, премія, індексація і відрядні за березень.

Видано Мендель було 54,2 тис.гривень зарплати за квітень, оскільки 13,1 тис. склали податкові відрахування з нарахованої суми.

У свою чергу зарплата керівника Апарату Офісу Президента Олексія Дніпрова склала 123,9 тис. гривень у квітні до виплати податків.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Спонсор бойовиків і скандальний забудовник Вадим Столар хоче підім'яти під себе Київ
Глава Офісу президента Андрій Єрмак хоче повернути скандальному забудовнику, нардепу від ОТЗЖ, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, Вадиму Столар статус…
Детальніше
Збитків на понад мільйон: В Ужгороді експосадовцю оголосили підозру
Працівники поліції повідомляють, що довели причетність колишнього посадовця до правопорушення, пов’язаного з продажем земельних ділянок в Ужгороді. Фігуранту вже повідомили…
Детальніше
“П’яне ДТП” з нардепом Трухіним: ДБР не знає, хто був за кермом
Слідство у справі про ДТП за участю нардепа від "Слуги народу" Олександра Трухіна ще не отримало інформацію, яка б допомогла…
Детальніше
“Велике будівництво” топ-чиновника ОПУ: хто зводить величезний маєток під Києвом
Площа ділянки налічує майже 30 соток “Велике будівництво” у розпалі не лише по країні, а й у маєтку заступника голови…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери