Зарплати керівників Адміністрації Президента

Заробітна плата Президента Володимира Зеленського склала 28 тис. Гривень, керівника Офісу Президента Андрія Єрмака – 47,3 тис., А прес-секретаря глави держави Юлії Мендель – 67,3 тис. за квітень, в кінці якого вона написала заяву на звільнення.
Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит журналістів.

Зарплата Зеленського складається виключно з 28 тис. гривень посадового окладу і не передбачає можливості виплати надбавок і премій.

З неї виплачено 5 460 гривень податків і зборів, а Президенту видано решту 22 540 гривень.

Єрмаку було нараховано 47 253 гривні зарплати, з яких 11,5 тис. Склав оклад за посадою, а 35,8 тис. – надбавки, відрядження, премія і індексація.

З нарахованої суми виплачено 9,2 тис. гривень податків, після чого керівнику Офісу видано 38,1 тис.

Заступникам Єрмака за квітень було нараховано від 37,2 тис. до 83,7 тис. гривень зарплати до обчислення податків і зборів.

Зарплата Мендель склала 67 319 гривень, з яких 22,2 тис. – оклад, інші 45,1 тис. – надбавки, премія, індексація і відрядні за березень.

Видано Мендель було 54,2 тис.гривень зарплати за квітень, оскільки 13,1 тис. склали податкові відрахування з нарахованої суми.

У свою чергу зарплата керівника Апарату Офісу Президента Олексія Дніпрова склала 123,9 тис. гривень у квітні до виплати податків.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Призначено нового представника Кабінету міністрів у Раді
Кабінет міністрів України призначив нового свого представника у Верховній Раді. Ним став керівник секретаріату депутатської фракції партії "Слуга народу" в…
Детальніше
З держдач у Конча-Заспі вже вигнали 8 чиновників
Будинок відпочинку "Конча-Заспа" розірвав договори про користування державними дачами з вісьмома нинішніми та колишніми чиновниками й суддями. "Будинок відпочинку Конча-Заспа…
Детальніше
Податкова амністія: кому Рада дозволила легалізувати свої доходи
Не отримають права на податкову амністію топ-посадовці та народні депутати. Від вересня цього року стартує податкова амністія. Верховна Рада ухвалила закон,…
Детальніше
ДФС заблокувала схему завищення податкового кредиту з ПДВ на 53 млн грн
Державна фіскальна служба за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора в межах досудового розслідування кримінального провадження викрили групу осіб в махінаціях…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери