Заступник директора Одеської залізниці оформив квартиру і машину на дружину

Середньомісячний дохід сім’ї замдиректора Одеської залізниці з логістики та роботі з поромів Івана Ємця в 2019 році становив приблизно 101,8 тис. гривень, а активи сім’ї за рік зросли майже на півмільярда гривень. Про це дізналися з декларації чиновника.

Ємець в 2018 році звільнився з посади начальника Одеського відділення філії «Центр транспортного сервісу« Ліски »« Укрзалізниці »і почав працювати в регіональній філії« Одеська залізниця».

Згідно з його декларацією за 2019 рік, на Одеській залізниці він заробив за рік 768 тис. гривень. Його дружина Тетяна Муренко – викладач кафедри бухобліку Одеського національного економічного університету заробила 147 тис. гривень. Крім того, дружина також займалася і підприємницькою діяльністю. Її дохід склав 429 тис. гривень!

При цьому фінансові активи сім’ї Ємця за рік зросли на 18 тис. доларів і 60 тис. гривень. За офіційним курсом Мінфіну на кінець 2019 року в гривні стан сім’ї Ємця зросла за рік майже на 486,4 тис. гривень. На даний момент вона становить вже 150 тис. гривень і 80,5 тис. доларів.

Цікаво також, що дружина Ємця при таких вражаючих доходи від підприємницької діяльності (майже 700 тис. гривень за 2018 рік, 429 тис. За 2019 й) не має офіційно ніякого власного бізнесу, крім зареєстрованого в Приморському районі ФОП, що спеціалізується на бухгалтерському обліку та податковому консультуванні.

Що стосується авто, то на Тетяну Муренко з 2010 року оформлений автомобіль Toyota Yaris (2008). Крім того, на неї ж з 2016 року оформлена одеська квартира площею 50,3 кв. м, а з 2019 роки сім’я безкоштовно проживає в одеському приватному будинку площею 168 кв. м. на ділянці землі площею 534 кв. м., ця нерухомість належить якійсь Світлані Савичевой.

#stoppolitcor

Читайте також
У Дніпрі затримали на хабарі в.о. керівника одного з відділів Самарської районної ради
Правоохоронці затримали  в.о. керівника відділу районної у місті Дніпро ради під час отримання першої частини неправомірної вигоди – 15 тис.…
Детальніше
У ДФС новий керівник: що відомо про Дмитра Сосиновича
Кабінет міністрів України своїм розпорядженням призначив тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної фіскальної служби Дмитра Сосиновича. Він змінив Сергія Солодченка, який виконував обов'язки…
Детальніше
ДБР провело обшуки в лісгоспах Київської області через незаконні рубки
Державне бюро розслідувань провело обшуки в лісгоспах Київської області. Їх провели в рамках кримінальної справи про незаконні рубки. Ведеться досудове…
Детальніше
Новий керівник КЕВРЗ є фігурантом кримінальної справи
Виконуючий обов'язки генерального директора ПРАТ "Київський електровагоноремонтний завод" (КЕВРЗ) Сергій Пишняк є фігурантом відкритої кримінальної справи за фактом зловживання службовим…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери