Заступник директора Одеської залізниці оформив квартиру і машину на дружину

Середньомісячний дохід сім’ї замдиректора Одеської залізниці з логістики та роботі з поромів Івана Ємця в 2019 році становив приблизно 101,8 тис. гривень, а активи сім’ї за рік зросли майже на півмільярда гривень. Про це дізналися з декларації чиновника.

Ємець в 2018 році звільнився з посади начальника Одеського відділення філії «Центр транспортного сервісу« Ліски »« Укрзалізниці »і почав працювати в регіональній філії« Одеська залізниця».

Згідно з його декларацією за 2019 рік, на Одеській залізниці він заробив за рік 768 тис. гривень. Його дружина Тетяна Муренко – викладач кафедри бухобліку Одеського національного економічного університету заробила 147 тис. гривень. Крім того, дружина також займалася і підприємницькою діяльністю. Її дохід склав 429 тис. гривень!

При цьому фінансові активи сім’ї Ємця за рік зросли на 18 тис. доларів і 60 тис. гривень. За офіційним курсом Мінфіну на кінець 2019 року в гривні стан сім’ї Ємця зросла за рік майже на 486,4 тис. гривень. На даний момент вона становить вже 150 тис. гривень і 80,5 тис. доларів.

Цікаво також, що дружина Ємця при таких вражаючих доходи від підприємницької діяльності (майже 700 тис. гривень за 2018 рік, 429 тис. За 2019 й) не має офіційно ніякого власного бізнесу, крім зареєстрованого в Приморському районі ФОП, що спеціалізується на бухгалтерському обліку та податковому консультуванні.

Що стосується авто, то на Тетяну Муренко з 2010 року оформлений автомобіль Toyota Yaris (2008). Крім того, на неї ж з 2016 року оформлена одеська квартира площею 50,3 кв. м, а з 2019 роки сім’я безкоштовно проживає в одеському приватному будинку площею 168 кв. м. на ділянці землі площею 534 кв. м., ця нерухомість належить якійсь Світлані Савичевой.

#stoppolitcor

Читайте також
В Україні нарахували понад 30 корупційних схем із землею
Національне агентство з попередження корупції (НАПКА) виявило понад 30 корупційних схем у земельній сфері. Про це йдеться в повідомленні відомства.…
Детальніше
Платні камери в СІЗО принесли бюджету 2,5 млн грн
Надходження до бюджету від платних камер в слідчих ізоляторах склали 2,5 млн грн. Про це в інтерв'ю розповів міністр юстиції Денис Малюська.…
Детальніше
Протести в Києві: будівлю Офісу генпрокурора закидали фаєрами
Протестувальники, які прийшли сьогодні під Офіс генерального прокурора, закидали будівлю фаєрами. Мітингувальники вимагають звільнення активіста Сергія Стерненка та фігурантів справи про…
Детальніше
Зеленський знову відсторонив Тупицького з посади
Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення на місяць Олександра Тупицького з поста голови КСУ. Президент Володимир Зеленський на місяць відсторонив…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери