Зеленський відкрив форум “Україна 30” і анонсував ще 29 подібних заходів

Форуми будуть проходити щотижня і стосуватимуться найважливіших для України питань. Президент Володимир Зеленський відкрив форум “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді”, що проходить з 8 по 10 лютого.

Він заявив, що сьогоднішній захід є першим з 30 масштабних форумів в Україні. Наступними темами для обговорення стануть безпека і оборона, війна і мир, Крим та Донбас, тарифи, судова система. Форуми, на яких “будуть шукати та генерувати рішення”, проходитимуть щотижня. Зеленський додав, що рік 30-річчя незалежності нашої держави є особливим, а 24 серпня буде безпрецедентне святкування Дня незалежності України.

Ведучим форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді” є Андрій Куликов. Серед гостей на сьогоднішньому форумі – голова ПЦУ Епіфаній, очільник Офісу президента Андрій Єрмак.  Під час вітального слова Зеленський розповів про досягнення України в боротьбі з COVID-19.

“У питаннях протидії коронавірусу Україні є чим пишатися. Той стан медичної системи, який ми отримали в спадок, за логікою речей не залишив жодних шансів уникнути колапсу та катастрофи. Результат доводить, що з першого дня протидії коронавірусу були вірними. Рівень смертності в Україні нижчий порівняно з країнами Європи. Ми довше всіх протрималися і не вводили локдаун”, – зазначив президент.

 

Він також перерахував пріоритети для протидії ковіду, які наразі є в Україні: вакцинація та її дорожня карта, щеплення 50% населення протягом 2021-початку 2022 року, створення системи моніторингу біологічних загроз.

Президент анонсував цей захід 1 лютого. За його словами, під час форуму експерти та посадовці зможуть відповісти на деякі першочергові питання людей.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери