Зеленський відкрив форум “Україна 30” і анонсував ще 29 подібних заходів

Форуми будуть проходити щотижня і стосуватимуться найважливіших для України питань. Президент Володимир Зеленський відкрив форум “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді”, що проходить з 8 по 10 лютого.

Він заявив, що сьогоднішній захід є першим з 30 масштабних форумів в Україні. Наступними темами для обговорення стануть безпека і оборона, війна і мир, Крим та Донбас, тарифи, судова система. Форуми, на яких “будуть шукати та генерувати рішення”, проходитимуть щотижня. Зеленський додав, що рік 30-річчя незалежності нашої держави є особливим, а 24 серпня буде безпрецедентне святкування Дня незалежності України.

Ведучим форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді” є Андрій Куликов. Серед гостей на сьогоднішньому форумі – голова ПЦУ Епіфаній, очільник Офісу президента Андрій Єрмак.  Під час вітального слова Зеленський розповів про досягнення України в боротьбі з COVID-19.

“У питаннях протидії коронавірусу Україні є чим пишатися. Той стан медичної системи, який ми отримали в спадок, за логікою речей не залишив жодних шансів уникнути колапсу та катастрофи. Результат доводить, що з першого дня протидії коронавірусу були вірними. Рівень смертності в Україні нижчий порівняно з країнами Європи. Ми довше всіх протрималися і не вводили локдаун”, – зазначив президент.

 

Він також перерахував пріоритети для протидії ковіду, які наразі є в Україні: вакцинація та її дорожня карта, щеплення 50% населення протягом 2021-початку 2022 року, створення системи моніторингу біологічних загроз.

Президент анонсував цей захід 1 лютого. За його словами, під час форуму експерти та посадовці зможуть відповісти на деякі першочергові питання людей.

#stoppolitcor

Читайте також
Активи Януковича у Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки
Швейцарія нагадала Україні, що замороження активів колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення триватиме ще максимум три роки. Це передбачено законодавством…
Детальніше
Ексглава правління Приватбанку Дубілет, якого шукає НАБУ, виїхав з України
Колишній голова правління Приватбанку Олександр Дубілет, який підозрюється НАБУ в зловживаннях, перебуває за межами України. Про це  повідомили джерела в…
Детальніше
НАЗК припинило фінансування СН. У звітах знайшли порушення
Національне агенство з питань запобігання корупції зупинило державне фінансування партії "Слуга народу". Відомство виявило порушення у звітах партії. Про це повідомляє…
Детальніше
Для уникнення "кнопкодавства" завтра Рада почне користуватися сенсорною кнопкою для голосування
Верховна Рада, яка вже відключила від системи голосування всі вільні місця депутатів в залі засідань, щоб уникнути неперсонального голосування парламентарями почне використання…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери