Жили у нелюдських умовах: на Київщині виявили групу нелегальних мігрантів з Китаю

У Бориспільському районі Київської області співробітники Національної поліції України та Державної служби України з питань праці виявили групу з 13 нелегальних мігрантів, які займалися вирощуванням сільськогосподарської продукції та жили в жахливих умовах.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

За інформацією Національної поліції спільно зі співробітниками Державної міграційної служби України та Державної служби України з питань праці виявили 13 нелегальних мігрантів. Іноземці незаконно перебували на території держави, адже дозволи на перебування в Україні були задавнені.

Також повідомляється, що близько року тому громадянин Китайської Народної Республіки прибув до України та почав вирощувати сільськогосподарські культури. З цією метою він на Київщині орендував 10 гектарів землі сільськогосподарського призначення, а на орендованій території іноземець побудував «житло» для робітників, які вирощували та збирали урожай. До роботи залучав своїх співвітчизників, які жили в жахливих умовах.

На всіх нелегалів складено адмінпротоколи за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та транзитного проїзду через територію України) кодексу України про адміністративні правопорушення.

Хочемо додати, що нелегальна міграція – це не тільки адміністративна відповідальність, а ще загроза для життя самого мігранта, бо його життя не регулюється законодавством країни, в якій він нелегально перебуває. Дуже часто траплялися такі ситуації, коли нелегальних трудових мігрантів змушували працювати у нелюдських умовах, а іноді навіть продавали у рабство.

За інформацією Міжнародної громадської організації А21, Україна функціонує у, так званому, 3D форматі, вона є країною-постачальником, країною транзиту та країною призначення для «живого товару». Основними країнами призначення залишаються – Росія, Польща та Туреччина.

Крім того, в Україні продовжує стрімко розвиватись внутрішнє рабство. Починаючи з 2000 року за допомогою до громадських організацій звернулись понад 15 тис. українців, які постраждали від торгівлі людьми. Більш ніж половина серед постраждалих українців – чоловіки.

#stoppolitcor

 

 

Читайте також
"Укрзалізниця" закупила неякісних матеріалів на понад 200 млн гривень
Правоохоронці викрили схему постачання несертифікованої продукції для АТ "Укрзалізниця". Компанія витратила понад 200 млн гривень на матеріали для ремонту інтер’єру…
Детальніше
Податківців столиці викрили на корупції: завдано держзбитків на 2,5 млрд гривень
Правоохоронці викрили на корупції посадовців столичного управління Державної податкової служби. Чиновники сприяли комерсантам в ухиленні від сплати податків приблизно на…
Детальніше
Податкова реформа Зеленського і Мінфіну: чому її назвали "антиахметівською"
Законопроект, який передбачає податкову реформу, можуть прийняти до кінця місяця. У документі прописаний ряд положень, які можуть нашкодити бізнесу Ріната…
Детальніше
Споживачі оплатять підвищення зарплат членам НКРЕКП на 47%
Збільшення фонду заробітної плати членам НКРЕКП на 47% з липня 2021 року буде профінансовано коштом всіх споживачів комунальних послуг. Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери