Жили у нелюдських умовах: на Київщині виявили групу нелегальних мігрантів з Китаю

У Бориспільському районі Київської області співробітники Національної поліції України та Державної служби України з питань праці виявили групу з 13 нелегальних мігрантів, які займалися вирощуванням сільськогосподарської продукції та жили в жахливих умовах.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

За інформацією Національної поліції спільно зі співробітниками Державної міграційної служби України та Державної служби України з питань праці виявили 13 нелегальних мігрантів. Іноземці незаконно перебували на території держави, адже дозволи на перебування в Україні були задавнені.

Також повідомляється, що близько року тому громадянин Китайської Народної Республіки прибув до України та почав вирощувати сільськогосподарські культури. З цією метою він на Київщині орендував 10 гектарів землі сільськогосподарського призначення, а на орендованій території іноземець побудував «житло» для робітників, які вирощували та збирали урожай. До роботи залучав своїх співвітчизників, які жили в жахливих умовах.

На всіх нелегалів складено адмінпротоколи за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та транзитного проїзду через територію України) кодексу України про адміністративні правопорушення.

Хочемо додати, що нелегальна міграція – це не тільки адміністративна відповідальність, а ще загроза для життя самого мігранта, бо його життя не регулюється законодавством країни, в якій він нелегально перебуває. Дуже часто траплялися такі ситуації, коли нелегальних трудових мігрантів змушували працювати у нелюдських умовах, а іноді навіть продавали у рабство.

За інформацією Міжнародної громадської організації А21, Україна функціонує у, так званому, 3D форматі, вона є країною-постачальником, країною транзиту та країною призначення для «живого товару». Основними країнами призначення залишаються – Росія, Польща та Туреччина.

Крім того, в Україні продовжує стрімко розвиватись внутрішнє рабство. Починаючи з 2000 року за допомогою до громадських організацій звернулись понад 15 тис. українців, які постраждали від торгівлі людьми. Більш ніж половина серед постраждалих українців – чоловіки.

#stoppolitcor

 

 

Читайте також
Багатоповерхівки замість школи: одеський правозахисник обурений рішенням міськради
Видачу Одеською міськрадою чергових ділянок землі під будівництво багатоповерхівок литовською компанією "Ханбер" Гердаса Дубріцкаса у густозаселеному районі міста, де не…
Детальніше
Главу Харківського окружного адмінсуду затримано під час передачі $3 тис. хабаря
Служба безпеки України спільно з НАБУ під процесуальним керівництвом САП викрила голову Харківського окружного адміністративного суду на передачі хабаря. Про…
Детальніше
Арсеній Яценюк володіє 5-кімнатними апартаментами на Бессарабці вартістю в $ 1 млн
Як виявилося, у екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка є мало кому відомі апартаменти майже на Хрещатику. Джерело отримали витяг з Реєстру прав…
Детальніше
Нардепи не захищатимуть підозрюваного в корупції Юрченка
За словами спікера Ради, Юрченко повинен понести відповідальність в повному обсязі, якщо його провина буде визнана судом. Народні депутати не…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери