Жили у нелюдських умовах: на Київщині виявили групу нелегальних мігрантів з Китаю

У Бориспільському районі Київської області співробітники Національної поліції України та Державної служби України з питань праці виявили групу з 13 нелегальних мігрантів, які займалися вирощуванням сільськогосподарської продукції та жили в жахливих умовах.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

За інформацією Національної поліції спільно зі співробітниками Державної міграційної служби України та Державної служби України з питань праці виявили 13 нелегальних мігрантів. Іноземці незаконно перебували на території держави, адже дозволи на перебування в Україні були задавнені.

Також повідомляється, що близько року тому громадянин Китайської Народної Республіки прибув до України та почав вирощувати сільськогосподарські культури. З цією метою він на Київщині орендував 10 гектарів землі сільськогосподарського призначення, а на орендованій території іноземець побудував «житло» для робітників, які вирощували та збирали урожай. До роботи залучав своїх співвітчизників, які жили в жахливих умовах.

На всіх нелегалів складено адмінпротоколи за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та транзитного проїзду через територію України) кодексу України про адміністративні правопорушення.

Хочемо додати, що нелегальна міграція – це не тільки адміністративна відповідальність, а ще загроза для життя самого мігранта, бо його життя не регулюється законодавством країни, в якій він нелегально перебуває. Дуже часто траплялися такі ситуації, коли нелегальних трудових мігрантів змушували працювати у нелюдських умовах, а іноді навіть продавали у рабство.

За інформацією Міжнародної громадської організації А21, Україна функціонує у, так званому, 3D форматі, вона є країною-постачальником, країною транзиту та країною призначення для «живого товару». Основними країнами призначення залишаються – Росія, Польща та Туреччина.

Крім того, в Україні продовжує стрімко розвиватись внутрішнє рабство. Починаючи з 2000 року за допомогою до громадських організацій звернулись понад 15 тис. українців, які постраждали від торгівлі людьми. Більш ніж половина серед постраждалих українців – чоловіки.

#stoppolitcor

 

 

Читайте також
ДПС викрила масштабну оборудку на реалізації автомобілей
Пресслужба Державної податкової служби України повідомила про викриття схеми реалізації автомобілів без їх фактичного постачання.  Загальна сума операцій склала понад…
Детальніше
YouTube заблокував трансляцію телеканалу "112 Україна"
Трансляцію телеканалу "112 Україна", проти якого 2 лютого були введені санкції РНБО, заблокував і сервіс YouTube. Про це йдеться в повідомленні телеканалу "Newsone" в Telegram-каналі. "Сервіс…
Детальніше
США запроваджують санкції проти олігарха Коломойського та членів його сім'ї
США запроваджують санкції проти олігарха Ігоря Коломойського, якого звинувачують в корупції. Про це повідомляє Державний департамент США . «Я оголошую…
Детальніше
Порошенко витратив за перші дні березня майже 4 млн гривень
Колишній Президент (2014-2019 роки), депутат Верховної Ради (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко задекларував витрати у вигляді подарунка в грошовій формі на 3,7…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери