Журналісти виявили у Венедиктової “секретне” житло в центрі Києва

Венедиктова відмовилася повідомити журналістам, як давно вони з чоловіком живуть за цією адресою і на якій підставі, а також не пояснила, чому вони не вказали в декларації користування нерухомістю .

Генпрокурор України Ірина Венедиктова і її чоловік, заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції Денис Колесник, проживають в квартирі в центрі Києва. Хоча в декларації вони її не вказали.

У деклараціях за 2019 рік говориться, що вони проживають поблизу Харкова.

Обоє в минулому році перебралися в Київ, де отримали нову роботу. Зараз подружжя живе в елітному будинку на вулиці Круглоуніверситетській у квартирі, оформленій на інших людей. Будинок розташований недалеко від Офісу президента.

Подружжя живе в елітному будинку на вулиці Круглоуніверситетській.

Венедиктова відмовилася повідомити журналістам, як давно вони з чоловіком живуть за цією адресою і на якій підставі, а також не пояснила, чому вони не вказали користування нерухомістю.

У будинку, де мешкають чиновники, побудованому в стилі сталінського неокласицизму, три десятки просторих квартир. За даними декількох сайтів агентств нерухомості, деякі квартири виставлені на продаж вартістю $500 і $750 тис. Орендувати квартиру можна за ціною від $2500 в місяць.

Орендувати квартиру можна за ціною від $2500 в місяць.

Квартира, в якій живуть Венедиктова і Колесник, оформлена на непублічних людей, але вони родом з Харкова – звідки і сама генпрокурор.

Журналісти також з’ясували, що чоловік Венедиктової користується автомобілем Honda CR-V, який оформлено на його 69-річного батька. Машини теж немає у його декларації.

Ірина Венедиктова з серпня 2019 була депутатом від партії “Слуга народу”, з грудня 2019 виконувала обов’язки директора Державного бюро розслідувань. 17 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада призначила її на посаду генерального прокурора.

Денис Колесник до листопада 2019 року працював заступником начальника Слобідського управління кіберполіції – начальником відділу протидії кіберзлочинності в Харківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції. У листопаді 2019 року вінпішов на підвищення, був переведений до Києва, де отримав посаду заступника начальника Департаменту кіберполіції НПУ і був підвищений у званні до полковника.

За березень 2020 року генпрокурор отримала понад 70 000 гривень зарплати.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Викрито корупційну схему в Держгеокадастрі Закарпаття
Керівнику обласного Держгеокадастру, колишньому в.о. начальника Головного управління, начальнику одного з відділів, а також інженеру-землевпоряднику винесли підозри. Служба безпеки України…
Детальніше
Міський голова Полтави Олександр Мамай подав декларацію доходів своєї сім'ї за 2020 рік
Міський голова Полтави Олександр Мамай подав декларацію доходів своєї сім'ї за 2020 рік. Чиновник володіє двома легковими автомобілями ГАЗ 1963 та 1967…
Детальніше
Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук сина колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони
Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук сина колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Олега Гладковського Ігоря, якого…
Детальніше
Екс-топменеджерів «Укрінмашу» викрили на розтраті 3,5 млн грн
Детективи Національного бюро за процесуального керівництва САП повідомили колишнім керівникам та посадовцям державного підприємства ДГЗІФ «Укрінмаш» (входить до складу ДК…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери