Журналісти виявили у Венедиктової “секретне” житло в центрі Києва

Венедиктова відмовилася повідомити журналістам, як давно вони з чоловіком живуть за цією адресою і на якій підставі, а також не пояснила, чому вони не вказали в декларації користування нерухомістю .

Генпрокурор України Ірина Венедиктова і її чоловік, заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції Денис Колесник, проживають в квартирі в центрі Києва. Хоча в декларації вони її не вказали.

У деклараціях за 2019 рік говориться, що вони проживають поблизу Харкова.

Обоє в минулому році перебралися в Київ, де отримали нову роботу. Зараз подружжя живе в елітному будинку на вулиці Круглоуніверситетській у квартирі, оформленій на інших людей. Будинок розташований недалеко від Офісу президента.

Подружжя живе в елітному будинку на вулиці Круглоуніверситетській.

Венедиктова відмовилася повідомити журналістам, як давно вони з чоловіком живуть за цією адресою і на якій підставі, а також не пояснила, чому вони не вказали користування нерухомістю.

У будинку, де мешкають чиновники, побудованому в стилі сталінського неокласицизму, три десятки просторих квартир. За даними декількох сайтів агентств нерухомості, деякі квартири виставлені на продаж вартістю $500 і $750 тис. Орендувати квартиру можна за ціною від $2500 в місяць.

Орендувати квартиру можна за ціною від $2500 в місяць.

Квартира, в якій живуть Венедиктова і Колесник, оформлена на непублічних людей, але вони родом з Харкова – звідки і сама генпрокурор.

Журналісти також з’ясували, що чоловік Венедиктової користується автомобілем Honda CR-V, який оформлено на його 69-річного батька. Машини теж немає у його декларації.

Ірина Венедиктова з серпня 2019 була депутатом від партії “Слуга народу”, з грудня 2019 виконувала обов’язки директора Державного бюро розслідувань. 17 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада призначила її на посаду генерального прокурора.

Денис Колесник до листопада 2019 року працював заступником начальника Слобідського управління кіберполіції – начальником відділу протидії кіберзлочинності в Харківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції. У листопаді 2019 року вінпішов на підвищення, був переведений до Києва, де отримав посаду заступника начальника Департаменту кіберполіції НПУ і був підвищений у званні до полковника.

За березень 2020 року генпрокурор отримала понад 70 000 гривень зарплати.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Кузьмін: Суд зобов'язав ДБР порушити кримінальну справу проти міністра Криклія і посла Врублевського
Печерський суд зобов'язав Державне бюро розслідувань порушити кримінальну справу і провести слідчі дії проти міністра інфраструктури Владислава Криклія і посла…
Детальніше
Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні
На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських…
Детальніше
Мовна пастка для українців
Від сьогодні у нашій демократичній державі всі сфери обслуговування повинні перейти на спілкування суто українською мовою. А як же конституційні…
Детальніше
Голова Антикорупційного суду визнала, що була на одній вечірці з підозрюваним суддею Вовком
Голова Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) Олена Танасевич визнала, що була на одному «неформальному заході» із підозрюваним головою Окружного адмінсуду…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери