Звинувачена в сепаратизмі екс-мер Слов’янська пройшла у другий тур виборів

Колишній мер міста Слов’янськ Донецької області Неля Штепа, яку звинувачували у сепаратизмі, проходить у другий тур місцевих виборів.

За попередніми даними, Слов’янський міський голова Вадим Лях лідирує з результатом 34,8%. За Нелю Штепу проголосували 23,1% виборців.

Відповідно до закону, другий тур відбудеться, якщо ніхто з кандидатів на пост мера міста не набрав 50 і більше відсотків під час голосування. До другого туру виходять два кандидати, які отримали найвищу підтримку виборців.

Результати першого туру місцевих виборів мають оголосити не пізніше 6 листопада – через 12 днів після голосування.

Згідно з даними екзит-полу, до Слов’янської міської ради проходять шість партій: «Опозиційна платформа – За життя» (25,2%), «Партія миру і розвитку» – (22,7%), «Опозиційний блок» (18,4%), «Слуга народу» (17,1%), «Наш Край» (7,2%) і «Європейська солідарність» (5,8%).

Неля Штепа очолювала міськраду Слов’янська Донецької області в 2010—2014 роках. Після вторгнення російських військ на Донбас вона закликала президента РФ Володимира Путіна ввести війська в Слов’янськ.

Після звільнення міста проти неї порушили кримінальну справу про сепаратизм. Штепу звинуватили в низці тяжких злочинів, в тому числі в посяганні на територіальну цілісність України, що спричинило загибель людей, і створенні терористичної організації.

Ексмер Слов’янська пізніше пояснила, що гучні заяви під час окупації міста були зроблені під дулом автомата. Справа Нелі Штепи досі перебуває в суді.

Экс-мэр Славянска позже пояснила, что громкие заявления во время оккупации города были сделаны под дулом автомата. Дело Нели Штепы до сих пор находится в суде.

#stoppolitcor

Читайте також
Рада повернула відповідальність за брехню у деклараціях
Верховна рада схвалила законопроект про відновлення відповідальності за недостовірне декларування. За відповідний законопроект №4460-д проголосували 289 нардепів. Цей закон вносить зміни до…
Детальніше
ВАКС залишив заарештованими гроші ексголови Кіровоградської ОДА
Вищий антикорупційний суд залишив заарештованими 3,4 млн грн, 145 400 доларів та 17 310 євро, які належать колишньому голові Кіровоградської…
Детальніше
«План Б» чи «локдаун»?
Пережили українці «локдаун вихідного дня» та що далі? На превеликий жаль, з кожним днем все наглядніше стає той факт, що…
Детальніше
«Суддю Майдану» Кицюка призначили суддею довічно
Вища рада правосуддя одноголосно вирішила призначити Віктора Кицюка суддею Печерського райсуду Києва довічно. Під час Революції гідності він незаконно притягував до…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери