Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні

На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських залізничних доріг отримувати заробітну плату в місяць у розмірі 625 тис. грн.!!! Про це вчора сам розповів, відносно новий очільник «УЗ» Володимир Жмак, в  інтерв’ю каналу «Україна 24».

При цьому він говорить, що отримував таку саму зарплату ще 25 років тому, коли працював у «Київстарі», ТНК-ВР (одна з найкрупніших російських нафтових компаній). Та ще й наголошує на тому, що це на така велика винагорода за відповідальність такого рівня!

Та чи можна порівнювати статки таких прибуткових компаній з такою державною компанією, як «Укрзалізниця», яка потребує негайного фінансування, реформування та оновлення. Так як останнім часом знижується пасажиропотік, не лише через пандемію, а також через зношеність вагонів потягів та зниження їх придатності в цілому.

Сам пан Жмак, без докори совісті говорить про те, як занепадає галузь перевезень по залізничних шляхах України: «Так, зношеність потягів складає майже 90 %, такі пасажирські вагони випущені ще у 80-х рр. минулого століття і тому термін їх експлуатації добігає кінця. Отже, пріоритетною задачею являється їх оновлення. На сьогоднішній день ми займаємося ремонтом таких потягів, модернізуємо їх, встановлюємо полиці для мобільних телефонів, виходи для USB-кабелів, кондиціонери в купе».

Ще з великою гордістю пан Жмак заявляє про те, що вперше за історію існування «УЗ» він домігся того, що у державному бюджеті України виділили окрему статтю видатків на «УЗ», на 2021 рік розмір фінансування складатиме         2 млрд. гривень на пасажирські вагони та більше 1 млрд. гривень на розвиток залізничних колій та на їх електрифікацію.

Як раз державі вистачить на декілька років сплачувати винагороду такому талановитому топ-менеджеру, як Володимир Жмак! Вже одного такого ми маємо в образі Андрія Коболєва очільника НАК «Нафтогаз», який сам собі призначає премії, які обчислюються мільйонами гривень в місяць.

Чи не дорого нам обходяться такі чиновники? В той час, коли наші з вами бабусі з пенсією 2000 грн не спроможні придбати квиток на потяг за 700 грн!

#stoppolitcor

Читайте також
Активи Януковича у Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки
Швейцарія нагадала Україні, що замороження активів колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення триватиме ще максимум три роки. Це передбачено законодавством…
Детальніше
Ексглава правління Приватбанку Дубілет, якого шукає НАБУ, виїхав з України
Колишній голова правління Приватбанку Олександр Дубілет, який підозрюється НАБУ в зловживаннях, перебуває за межами України. Про це  повідомили джерела в…
Детальніше
НАЗК припинило фінансування СН. У звітах знайшли порушення
Національне агенство з питань запобігання корупції зупинило державне фінансування партії "Слуга народу". Відомство виявило порушення у звітах партії. Про це повідомляє…
Детальніше
Для уникнення "кнопкодавства" завтра Рада почне користуватися сенсорною кнопкою для голосування
Верховна Рада, яка вже відключила від системи голосування всі вільні місця депутатів в залі засідань, щоб уникнути неперсонального голосування парламентарями почне використання…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери