Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні

На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських залізничних доріг отримувати заробітну плату в місяць у розмірі 625 тис. грн.!!! Про це вчора сам розповів, відносно новий очільник «УЗ» Володимир Жмак, в  інтерв’ю каналу «Україна 24».

При цьому він говорить, що отримував таку саму зарплату ще 25 років тому, коли працював у «Київстарі», ТНК-ВР (одна з найкрупніших російських нафтових компаній). Та ще й наголошує на тому, що це на така велика винагорода за відповідальність такого рівня!

Та чи можна порівнювати статки таких прибуткових компаній з такою державною компанією, як «Укрзалізниця», яка потребує негайного фінансування, реформування та оновлення. Так як останнім часом знижується пасажиропотік, не лише через пандемію, а також через зношеність вагонів потягів та зниження їх придатності в цілому.

Сам пан Жмак, без докори совісті говорить про те, як занепадає галузь перевезень по залізничних шляхах України: «Так, зношеність потягів складає майже 90 %, такі пасажирські вагони випущені ще у 80-х рр. минулого століття і тому термін їх експлуатації добігає кінця. Отже, пріоритетною задачею являється їх оновлення. На сьогоднішній день ми займаємося ремонтом таких потягів, модернізуємо їх, встановлюємо полиці для мобільних телефонів, виходи для USB-кабелів, кондиціонери в купе».

Ще з великою гордістю пан Жмак заявляє про те, що вперше за історію існування «УЗ» він домігся того, що у державному бюджеті України виділили окрему статтю видатків на «УЗ», на 2021 рік розмір фінансування складатиме         2 млрд. гривень на пасажирські вагони та більше 1 млрд. гривень на розвиток залізничних колій та на їх електрифікацію.

Як раз державі вистачить на декілька років сплачувати винагороду такому талановитому топ-менеджеру, як Володимир Жмак! Вже одного такого ми маємо в образі Андрія Коболєва очільника НАК «Нафтогаз», який сам собі призначає премії, які обчислюються мільйонами гривень в місяць.

Чи не дорого нам обходяться такі чиновники? В той час, коли наші з вами бабусі з пенсією 2000 грн не спроможні придбати квиток на потяг за 700 грн!

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери